Wpis z mikrobloga

@Mi_Amas_Linukson: płynne przejście z jednego tematu na drugi xD też zacząłem grać ale to tylko wygląda na proste, trzeba dużo ćwiczyć, ja się przymierzam do zakupienie gitary elektrycznej więc też będzie grane
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: #!$%@? w maca ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko linux i nie muszę się przejmować kapitalistycznymi wyzyskiwaczami, którzy planują życie produktów i celowo je spowalniają itd. To już wole windowsa. A jak wygląda sprawa z winem na macu nie wiem, bo nie mam maa, ale raczejj na rękę jest im możliwość zwiększenia ilości dostępnego oprogramowania.
  • Odpowiedz
@Mi_Amas_Linukson: Nie no halo halo! #!$%@?ć windowsa i zydosoft. Apple jest tutaj mniejszym złem, plus z tymi procesorami faktycznie zrobili coś nowego.
Mój problem z apple polegana tym ze blokuje pomysły swoich użytkowników. Ktoś hobbystycznie robi coś co działa i jest dobre, ale oni to psują lub blokują.
  • Odpowiedz
plus z tymi procesorami faktycznie zrobili coś nowego


@Rustyyyy: ja tam jestem konserwatystą amd64 > arm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Apple jest tutaj mniejszym złem


No nie wiem. windows przynajmniej nie jest tak zamknietym srodowiskiem i tak jak powiedziales jeszcze te nieczyste zagrywki i proby wydojenia swoich uzytkownikow.
  • Odpowiedz
@Mi_Amas_Linukson: lubisz mniejszą wydajność i problemy z temperaturami?
Ale za to masz zgodność z DOSem. Bo tak, zydosoft mógł dawno temu przejść na ARM, ale KOMPATYBILNOSĆ WSTECZNA.
Innymi słowy zydosoft opóźnia rozwój komputerów. apple nie jest wiele lepsze, więc należy zakupić jeszcze większą obudowę z jeszcze bardziej absurdalnych systemem chłodzenia, zeby mieć sporo śmieci z windowsa 10 7 xp i 98, ale za to braku kompatybilności z windowsem 7 i
  • Odpowiedz