Wpis z mikrobloga

#kononowicz
srawek dodał wilm totalnie choroszczański. Lament boży jest, modlitwy są , delbruck koncertuje aszasz.
Przekazuję wam nowiny od Krzysia, które on z kolei obejrzał w tv Białystok. I tak od jutra w Polsce zmienia się cały rząd. Wszyscy zostają spierfoleni ze stanowisk a Krzysiu oczekuje na list w którym prezydent Duda napisze, że Krzysiu obejmuje rządy w kraju. Tak mówili w tv. Ale Krzysiu tej władzy nie chce i odda ją byłemu premierowi Kaczyńskiemu. Ci którzy chcą nagrać film lub wywiad z Krzysiem muszą się zgłosić do jarosława z. lub sławomira n. Bo tylko te dwie osoby będą mogły otwierać bramkę. Do wywiadu z Krzysiem będą wpuszczane tylko po dwie osoby. Pod samą bramką nikt nie będzie miał prawo stać bo będzie ochrona, policja, wojsko a nawet dzielnicowa. Krzysiu już wysyła statyworedaktora po 12 kotletów mielonych i ziemniaczki by ugościć pielgrzymów. Teraz temat żołnierza, nieładnie tak powtarzać te Krzysiowe rewelacje ,ale...Otóż ciało żołnierza zostanie pochowane w trumnie a " trzy rzeczy w które dostał on nożem są w osobnej urnie i będą pogrzebane na miejscu zbrodni. Te trzy rzeczy to serce, nerka i żyłka nerwowa.... O mamusi żołnierza pisać nie będę, musicie obejrzeć jeśli was ciekawi.
Do tego budowanie na granicy muru, wojska z całego świata zamiast Polaków na posterunkach, Łukaszenka , itd. Wątku fekalnego - brak. #patostreamy
bellacavem - #kononowicz 
srawek dodał wilm totalnie choroszczański. Lament boży jest...

źródło: 1000003758

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bellacavem: a my na tagu pluliśmy na zaś na barneya, że "hiena cmentarna pojedzie na pogrzeb żołnierza nagrywać", a tu proszę, zapomnieliśmy o największej hienie jaka istnieje, o rudym. Obleśna padlina
  • Odpowiedz
  • 2
@William2290: po Krzysiu można było się spodziewać przesadnych reakcji i mitomanii męczeńskiej, nagrali to - niech będzie. Ale po cholerę taki wilm upubliczniać ??? Tych rewelacji o rodzinie tego żołnierza to nawet ja nie mam sumienia powtórzyć.
  • Odpowiedz
@bellacavem: ja p------e, takie rewelacje to knur chyba wyciągnął z wywiadu z zielonym w tv Białystok.
Ps rudy przypomnij sobie szmaciarzu jak plakales o poruszanie publicznie śmierci papy, którego oddałeś do dpsu. Tej samej śmierci o której wysprzegliles się od razu do barneja bo tak to pewnie nikt do tej pory by o tym nie wiedział xD no ale jak wyświetlenia się nie zgadzają to trzeba kombinować. Wytarles sobie już
  • Odpowiedz
@bellacavem: może po to że mitomania knura zawsze była jednym z najciekawszych wątków, na tym się opierała kononoskopia. Co w takim razie mają publikować skoro już publikują? Znowu listy i paczki?
  • Odpowiedz
  • 0
@Major_Gross: Nie zaprzeczę , to chyba najlepszy wysryw w tym roku, mitomania de luxe. Ale kilka zdań mocno kontrowersyjnych można było wyciąć z powodu zwykłego szacunku do ludzi których dotknęła tragedia.
  • Odpowiedz
musicie obejrzeć jeśli was ciekawi


@bellacavem: Właśnie jak już te streszczenia są po coś, to właśnie, żeby z jednego wyświetlenia przekazać nowinę dla całego wykopu, nie uważasz?
  • Odpowiedz
  • 0
@ehhhhh_: tych bzdur nie powtórzę. Mogłem tylko napisać " możecie obejrzeć " a nie " musicie". Trudno, za pierwszym razem się napisało się, edytowania nie będzie. Wszystkim zawiedzionym polecam zgłaszanie mojego postu, czarnolistowanie lateksowego peta bellacavem i ogólnie - zbanowanie śmiecia.
  • Odpowiedz
  • 0
@ehhhhh_: A już tam victim. Zdrażnionym lekko bo nogi świerzbią a mecz dopiero o 17-tej. Dębowe ze cztery wprowadziłby człowiek, ale nie wypada w czwartej lidze po piwie grać. W Ekstraklasie uszłoby pewnikiem tu nie da rady, mordę oklepią karki za profanacje barw. Za to po meczu nikt nie wnika, można choćby koszulkę zarzygać. Byle nie swoją tylko...
  • Odpowiedz
  • 0
@Blame: A dziękuję Tobie. Normalny człowiek polegałby na skrótach knurzycy podgardlanej lub innego pasożyta. A że ja p------y i w dodatku lateks- to oglądam.
  • Odpowiedz