Wpis z mikrobloga

@Pan_od_Internetu: nie mam takiego doświadczenia w realu wśród sąsiadów, to własciwie doświadczenie z wykopu na na tym filmie. Udowodnić komuś że moje jest na górze a ktoś inny to frajer i wszystkie jego decyzje życiowe były złe.
  • Odpowiedz
Udowodnić komuś że moje jest na górze a ktoś inny to frajer i wszystkie jego decyzje życiowe były złe.


@nunczako: No. Szlachta nie może się razem dogadać i robić coś dla wspólnego dobra. Trzeba non stop liberum veto i "ja muszę mieć rację", moja racja jest mojsza. I prędzej puszczę cały kraj z dymem, i ostatni grosz wydam by cię zgnoić, niż się z tobą dogadam ... Esencja polskości.
  • Odpowiedz
Jak już jesteśmy przy Bartosiaku, to bardzo ciekawie słucha się tego co mówił 10 lat temu:
https://www.youtube.com/watch?v=QVpSi2r9Rn4

Wówczas "wojna (Polski) z Rosją", "wojna handlowa i/lub kinetyczna USA-Chiny" i sporo innych smaczków wydawało się wielu zupełnym absurdem - zresztą podobnie jak zbrojny atak na Kijów i rakiety spadające na Polskę. Jakoś inni eksperci i/lub kadra naukowa siedziała wówczas cicho albo pokpiwała z "wymysłów".
bialy100k - Jak już jesteśmy przy Bartosiaku, to bardzo ciekawie słucha się tego co m...
  • Odpowiedz
@bialy100k: Dlatego zaczynam się jarać giełdą- tam jak ktoś jest pewny swoich przewidywań to stawia na to pieniądze i zostaje z kasą, a nie zostają tylko filmy na youtubie z kontekstem "a nie mówiłem". Mój wujo przy kielichu też wiele rzeczy przewidział, tylko zęby mu wyleciały.
  • Odpowiedz