Wczoraj w nocy przyszywany polak rodak Peliwo dokonał chyba największej sprzedaży meczu w historii polskiego tenisa

Wiadomo - nie jest to wysoki poziom bo Peliwo to ATP 500 a mierzył się z graczem z collegu top 700.

Ale to co zrobił powinno zainteresowań Polski Związek Tenisa

#tenis
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

• 0
@chromypies ale mógł to zrobić bardziej z taktem. To co wyprawiał na korcie i z jakiego wyniku przegrał seta powinno być dość jasnym sygnałem do wszczęcia jakiegoś śledztwa w tym temacie
@OCIEBATON: śledztwo może będzie, zależy kto stracił. To jest ewidenty wałek na live bet. Wystarczy że buk zgłosi ile kasy wpłynęło na ten zakład w szczytowym momencie. Było nawet coś podobnego w jakimiś turnieju szlema. Rosjanka oddała gema w deblu na wysoki kurs i w tym momencie ktoś grubą kasę obstawił i skubnął buka. Nie wiem jak ta sprawa się skończyła bo federacje tenisowe zapowiadały że się temu przyjrzą.
@OCIEBATON: nie wiem kto to jest ten Peliwo, nie mam go w obserwowanych. Ale ciekaw jestem czy beknie za to. Ktos tu kiedyś wrzucal akcję z atp na poziomie 300-500 gdzie gościu przy wygranym meczu nie odbierał serwisu rywala. Normalnie to wyglądało jakby grał u buka na asy. Heh, albo olał przeciwnika.
Drugie, to była wiadomość że Ruch w meczu towarzyskim kiedy przegrywał 80 której minucie ma wygrać. I wygrał
  • 0
@Szychasekk gdybyś oglądał mecz widziałbyś jak Filip grał zwłaszcza gdy serwował 2x po mecz.

To nie była kwestia tego że był gorszy

Oczywiście jego przeciwnik jest dobry bo jest w USA top 1 jeżeli chodzi o graczy z collegu. Ale to nadal poziom półprofesjonalny
@OCIEBATON: Widziałem to. Drugi set śmieszny. 2 razy była sytuacja przy najważniejszym gemach ta sama 40:40 i co chwilę przewaga dla Peliwo. I za każdym razem gdy była raz przewaga dla Spitzz to łamał.