Wpis z mikrobloga

@120_Dni_Sodomy: xddd ja p------e ale ty odklejony jesteś promując anglosaskie hasła. Jako Polak to więcej masz genomu tatarsko słowiańskiego niż blond Aryjczyk, a masturbujesz się do tego Xd
  • Odpowiedz
@MikiGRU mocno personalne jak na odpowiedź na temat tego, że Polki nie są zainteresowane na przekazywanie swoich genów z Polakami XD poza tym nie ma znaczenia jaki jestem w momencie kiedy przyrost naturalny szoruje po dnie, a Polacy biednieją z roku na rok.
  • Odpowiedz
@saser91: bo twoja teza jest totalnie wyssana z palca. Zobacz ile kobiet rodzi dzieci z obcokrajowcami. Tego wcale nie jest dużo. Problemem jest ogólna dzietność a raczej lewactwo mieszające w głowach młodym kobietom. Polacy nie biednieją z roku na rok. Wymyślasz sobie jakieś bzdury żeby się lepiej poczuć. Golym okiem widać że jesteś nieudacznikiem i wyrzucasz swoje kompleksy mając nadzieję na zrozumienie. Dlatego osobiście bo to wszystko widac.
  • Odpowiedz
@omgemil: to sobie jeszcze raz sprawdź gen aryjski i gdzie występuje bo się zwyczajnie ośmieszasz xD

To że Anglosasi coś wymyślili nie znaczy że Polacy nie są biali xD

Zdecydowanie nie jesteś najostrzejszym ołówkiem w piórniku
  • Odpowiedz
@MikiGRU coraz lepiej XD wyzywać innych od nieudaczników na portalu ze śmiesznymi obrazkami tylko dlatego, że ktoś odważył się wyjść z kółka wzajemnej adoracji i powiedzieć, że fakty są inne. Frustracja mocno
  • Odpowiedz
@saser91: ale ty nie wyszedłeś z żadnego kółka wzajemnej adoracji i nie przedstawiłeś ŻADNYCH faktów xD powiedziałem ci, sprawdź sobie gen aryjski gdzie się znajduje. Moze przestajesz się ośmieszać. Tak tylko nieudacznik przeczy faktom byle uderzyć we własny kraj. Srogie niepowodzenia muszą stać za takim wykręconym umysłem.

Właśnie o tych kompleksach mówię, co kogo obchodzi że Amerykanie uważali coś w XIX w? To jest kwintesencja kompleksów właśnie xDD
  • Odpowiedz
Róbcie szybciej te białe, aryjskie bobaski, bo dzietność szoruje po dnie rowu mariańskiego


@CosyGrave: Spokojnie, na razie muszą wybrać kogoś z wielkiej kolejki, która się ustawiła, żeby rozmnożyć się z wykopkiem rasistą
  • Odpowiedz
poza tym nie ma znaczenia jaki jestem w momencie kiedy przyrost naturalny szoruje po dnie,


@saser91: jak w każdym rozwiniętym kraju, zwłaszcza po wyłączeniu ahmedów.
Pomijanie szerszego kontekstu to praktycznie łganie w tym momencie.
  • Odpowiedz