Wpis z mikrobloga

  • 4
@antarhei @zonobijca a była, i to od początku lat 2000. do 2017 ( ͡º ͜ʖ͡º). Jej mąż (Marcin Feddek) też w publicznej zaczynał.

Zajmowała się nie tylko sportem, ale przez trochę lat była też prezenterką oprawy TVP 1 - to ona 2 kwietnia 2005 r. około 22:00 tuż po przerwaniu emisji "Pana Tadeusza" zapowiedziała komunikat, w którym ks. Andrzej Majewski (ówczesny szef Redakcji Katolickiej) ogłosił
  • Odpowiedz
@zonobijca: @zonobijca

Fajnie się zrobiła przed jednym meczem na mistrzostwach w 2018r. pamiętam jak to zobaczyłem wtedy na żywo, gdzie było parę innych kadrów i widać było te uwypuklone piersi.. mmm ( ʖ̯) dostałem takiego bonera że poszedłem strzelić na prześcieradło myśląc jak mnie dosiada w tej sukience bo nie wytrzymałem #truestory
johnny_tsunami - @zonobijca: @zonobijca 

Fajnie się zrobiła przed jednym meczem na m...

źródło: comment_SLEXkTDdFGcPKaDww0tFgVwqsCGXard8

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 5
@mgdw: Pamiętam ten program i wiele innych. Ogólnie to większość resortowych dzieciaków zaczynała w tych czasach w telerankach, luzach itd, a dzisiaj są prowadzącymi jakieś gównostudia po różnych stacjach, bo są po prostu niezatapialni.
  • Odpowiedz
@johnny_tsunami: @zonobijca @hacerking
Na Pudelku czytalem plotki, ze bedac na tym turnieju zdradzala meza. A potem porzucila go dla jakiegos szczyla 10 lat mlodszego od niej, spadochroniarza od Kurskiego, ktory go mianowal na dyrektora sportowego w TVP.
Nawet jesli pierwsze zdanie to nie jest prawda, to nie ma sie nad kim spuszczac.
  • Odpowiedz