Wpis z mikrobloga

Ja myślałem, że ten Siewiera to jakiś zwykły chłopek roztropek ale jak przeczytałem o nim na Wikipedii to mi trochę kopara opadła. Skąd się biorą tacy ludzie? Przecież to jakiś ubermanschen. Skończona medycyna dziennie i zaocznie prawo, chyba równolegle to robił, doktorat to mix medycyny i prawa, skończony Oxford z wyróżnieniem, u Rymanowskiego mówił że ma ofertę jakiegoś prestiżowego stypendium dla niezwykle utalentowanych absolwentów (tak twierdzi Oxford a on tylko przytoczył te słowa), chłop uratował jakaś nowatorska terapią hiperbaryczną pilota myśliwca narażając swoje życie, jako specjalizacje z medycyny zrobił anestezjologie czyli jedną z trudniejszych specjalizacji, poszedł do wojska i został majorem, był dowódcą misji medycznej podczas fali Covidu w USA i wiele wiele wiecej. Co on #!$%@? robocop?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Siewiera

#sejm #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
najlepsze, że poszedł współpracować z przygłupem Anżejem, tego nie potrafię pojąc


@Idaho59: po prostu przyjął ofertę zostania szefem BBN. Sprawia wrażenie apolitycznego. U Rymanowskiego wczoraj w radio zet mówił, że Kosiniak zachował się jak trzeba za co zapłacił politycznie ogromną cenę.
  • Odpowiedz