Wpis z mikrobloga

@BlackReven: (#) a już chciałem kupić mptrójkę ;(

We could not process your order. The sale of MP3 Downloads is currently only available to US customers. Please refer to the terms of use of the MP3 store to determine the geographical restrictions.


We apologize for any inconvenience this may have caused you.
@czarnny: ale 320 ze 192 to i tak strata miejsca i czasu, nie można po prostu wyekstraktować strumienia w oryginalnej postaci? ffmpeg zdaje się coś takiego obsługiwać, jak tak teraz czytam. poza tym mp3 jest dla podludzi, tylko aac
@filas312: (#) nie zastanawiałem się nad tym, słabo da się po prostu oddzielić audio z FullHD żeby mp3 ogarnęła bo w HD jest zapisywany w różnych kodekach. dlatego zamiast się bawić zwyczajnie konwertuję. a miejsca mam jeszcze 10 GB wolnego więc tak trochę się tym nie przejmuję ;p no i konwersja trwa parę sekund, to nie czasy mptrójek 512 MB i 128MB żeby tak kombinować, i nie pentiumy 2 żeby to
@czarnny: nie wiem czy słyszysz artefakty konwersji 192 do 320 czy nie, ale ja bym wolał się nie przekonywać, bo po prostu nie ma potrzeby tak biedować, skoro można wyjąć oryginały w mp3/aac/ogg (zależnie od tego jaki kontener sobie pobierzesz z YT). same korzyści.
@filas312: (#) aac i ogg i tak musiałbym jechać, a rzadko widuję mp3, nie chce mi się sprawdzać za każdym razem, po prostu pobieram 40 piosenek i wrzucam ;] a kiedyś dużo czasu siedziałem porównywając jakosci, na tym wychodzilem najlepiej...