Wpis z mikrobloga

Czy jeśli instruktor szkoły motocyklowej jeździ na zajęciach w adidaskach i jeansach i kursant też to znaczy że szkoła dla ułomów? #motocykle #prawojazdy dodam że dzisiaj jest chłodno na mieście a nie że upał 40 i można by to jakoś tłumaczyć
paczelok - Czy jeśli instruktor szkoły motocyklowej jeździ na zajęciach w adidaskach ...

źródło: IMG_5254

Pobierz

Stać cię na motor to stać cię na buty też

  • Tak 54.5% (91)
  • Nie 45.5% (76)

Oddanych głosów: 167

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paczelok: ja rozumiem, uświadamiać ludzi o zaletach odzieży motocyklowej, zakładać jak się wściekasz, albo na trasę, ale zrobił się z tego jakiś śmieszny życiowy mem, gdzie ludzie jadąc do sklepu zakaldja zbroje, jak ten koleś w paście idący z rakami na morskie oko, bo nie potrafią przejechać 2km uważając na tyle żeby się nie wypieprzyć?
Albo zrobił się szpan na drogie firmy, jak nie masz kasku arai za 3k to
  • Odpowiedz
@majk_emigrant: nie?

Przecież te ochraniacze w jeansach albo bluzach są bardzo plastyczne i praktycznie tego nie czuć. Ja często musze ludziom udowadniać, że mam w ogóle ochraniacze.

Zupełnie inaczej jest w skórach torowych - tam jest sztywno, ale tak też ma być.

Wyżej wklejałem link do jeasnów które używam. Jednoczęściowe, z miękkimi ochraniaczami. Nigdy nie miałem potrzeby jeździć w zwykłych bo te w żaden sposób nie przeszkadzają. Ale mają certyfikat
  • Odpowiedz