Wpis z mikrobloga

@rybak_fischermann a ja właśnie wczoraj na zakupach w biedrze się zdziwiłem mocno bo cały paragon #!$%@?ło taki że z każdego produktu opust ileś tam i w podsumowaniu że zrabatowano na 90zl przy zakupach za 300
#
  • Odpowiedz
z kartą klienta zaoszczędziłeś 0 zł, 21 gr. Zapraszamy ponownie


@rybak_fischermann: dlatego polecam Auchan. Tam jest karta skarbonka. od 0,5 do 1,5 kwoty z paragonu(zaleznie od statusu) ląduje w skarbonce. Ja jestem co tydzień. Mam status paltynowy i 1,5% zapłaconej kwoty jest dodawane na konto. Przeważnie wydaję wszystko na koniec roku robiąc zakupy na święta. zawsze to dodatkowe 200-300pln extra uzbierane z czegoś co i tak muszę robić.
  • Odpowiedz
polecam Auchan. Tam jest karta skarbonka. od 0,5 do 1,5 kwoty z paragonu(zaleznie od statusu) ląduje w skarbonce. Ja jestem co tydzień. Mam status paltynowy i 1,5% zapłaconej kwoty jest dodawane na konto


@xqwzyts: Gratuluję. A pójdź kiedyś po Auchanie do kaufa/lidla/biedry. Okaże się że twój "paltynowy" status kosztował cię jakieś 6-8% zapłaconej kwoty ( ͡° ͜ʖ ͡°). U mnie w okolicy Auchan to drugi najdroższy
  • Odpowiedz
tylko, że w dyskontach masz ubogie zaopatrzenie


@Promilus: Pod względem spożywki? Praktycznie to samo co w pozostałych, I do cen tych samych towarów sie odniosłem. A dodatkowo Auchan ma jeszcze pralki kwiatki, stoliki i rowery, fakt.
  • Odpowiedz
@Sahim taka biedra nie ma nawet połowy przypraw, których używam. Jakieś słodycze bez cukru? Może ze 2 do wyboru. Co robię obiad, to prawie zawsze czegoś zabraknie.
  • Odpowiedz
@Sahim

>polecam Auchan. Tam jest karta skarbonka. od 0,5 do 1,5 kwoty z paragonu(zaleznie od statusu) ląduje w skarbonce. Ja jestem co tydzień. Mam status paltynowy i 1,5% zapłaconej kwoty jest dodawane na konto


@xqwzyts: Gratuluję. A pójdź kiedyś po Auchanie do kaufa/lidla/biedry. Okaże się że twój "paltynowy" status kosztował cię jakieś 6-8% zapłaconej kwoty ( ͡° ͜ʖ ͡°). U mnie w okolicy Auchan
  • Odpowiedz