Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #bekazwykopkow #konfederacja

W nawiazaniu do postu z glownej w ktorym jest masa komentarzy nasmiewajacych sie z osoby ktora stala sie inwalida.

Powiem tak, gosc mozliwe ze jest glupi, ale ten screenshot z jego twittera znajduje sie w kategorii shitpostingu. No doslownie to jest tak jakby ktos powiedzial: "Raz sierpem, raz mlotem czerwona holote" albo "A na drzewach zamiast lisci beda wisiec komunisci".

Czy to jest znak, ze typ serio chcialby kogos zabic? Doslownie napisal zart w stylu 14-latka ~"panie, wapno jest tanie, czaisz mati xD". No imo #!$%@? to jest przesada zeby caly wykop smial sie z tego ze koles stracil konczyny. Jakby komus rzeczywiscie zrobil krzywde, np. pobil kogos nalezac do bojowki ONRu albo co to moze jeszcze by to przeszlo(no chyba za tak bylo, nie wiem).

Doslownie kazdy komik wali srozsze teksty i pewnie w historii co drugiego komentujacego znajda sie lepsze kwiatki. Ja rozumiem, ze bardzo was boli ze konfederacja uzyskala lepszy wynik niz lewica, ale to jest poprostu przykre i niesmaczne. Nikt nie powinien byc tak #!$%@?, w takiej sytuacji, tylko dla tego ze jest glupi. #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
@cptyossarian765: no ale skoro uważasz to za shitposting to równie dobrze neuropkowe heheszki, że bozia go pokarała to również shitposting, dlaczego więc on może, a neuropki już nie mogą?

koleś edgy sobie żartował, że ateistów należy zabijać to już teraz jak inni edgy żartują z niego to źle?

żeby nie było mnie nie bawi jego sytuacja, ale trochę tu odwracasz kota ogonem
  • Odpowiedz
@cptyossarian765: Już pominę te śmieszne argumenty o shitpostingu gościa, który ateistów chciał wrzucać do dołów z wapnem, ale mam nadzieje, że będzie konsekwentny w swoich poglądach i wie co może robić, a czego nie może robić jako inwalida, tak jak pan korwin powiedział.
  • Odpowiedz
Już pominę te śmieszne argumenty o shitpostingu gościa, który ateistów chciał wrzucać do dołów z wapnem,


@AlbertoBarbosa:
Czyli ad hominem do sensu calego posta, ok. Zrozumialem, ze nie warto z "oswiecona" lewica dyskutowac.

ale mam nadzieje, że będzie konsekwentny w swoich poglądach i wie co może robić, a czego nie może robić jako inwalida, tak jak pan
  • Odpowiedz
Doslownie kazdy komik wali srozsze teksty


@cptyossarian765: niezły fikoł. Dosłownie każdy komik wali sroższe tekst bo, uwaga, wszyscy wiedzą, że są one w konwencji komedii. Idąc na stand-up wiesz, że wszystko co tam padnie trzeba brać z przymrużeniem oka, bo, uwaga, są to żarty.
Żaden komik nie jest wiceprezesem partii, która aspiruje do uczestniczenia w życiu politycznym państwa, ustanawiania prawodawstwa czy rządzenia krajem. Bo jak już dostałeś takie stanowisko to
  • Odpowiedz
Czyli ad hominem do sensu calego posta, ok. Zrozumialem, ze nie warto z "oswiecona" lewica dyskutowac.


@cptyossarian765: ad hominem nie oznacza to co myślisz, ale ok xD

W sensie, ze co? Ma agitowac za nie powstawaniem klas integracyjnych? Potrzebny cytat.

Myślę, że on, jako wiceprezes partii Korwin w okręgu Gdańskim sam wie najlepiej jakie Korwin ma poglądy na inwalidów. Nie muszę niczego dodawać.
  • Odpowiedz
@aarahon:

powiedz to ofiarom pod flagą LGBT


Ta słynna masakra pod placem Tjanmen w #!$%@? Większym gdzie poległo miliony osób LGBT które trzymały flagę. Do dzisiaj wstyd mi za narodowców winnych tej masakry i modlę się by nigdy więcej się nie wydarzyła. A tak na powaznie, o czym ty pier.... ekhm mówisz? :D
  • Odpowiedz
@cptyossarian765: Wyjaśnienie jest takie, że nigdzie ad hominem nie użyłem. Stworzyłeś chochoła i próbujesz go racjonalizować, ja nie chce po prostu wchodzić w dyskusję o tym, czy mówienie, że jakaś grupa ludzi powinna umrzeć jest "shitpostingiem" czy nie, bo to jest po prostu głupie.
  • Odpowiedz
Osoba A wykazuje pewne braki w umiejętnościach dyskusyjnych. Oto kilka punktów, które warto podkreślić:

Brak merytorycznego odniesienia się do argumentów: Osoba A nie odnosi się bezpośrednio do meritum argumentów przedstawionych przez osobę B. Zamiast tego, używa stwierdzenia "Już pominę te śmieszne argumenty", co jest formą wyśmiewania, a nie rzeczowej odpowiedzi.

Używanie ataków osobistych (ad hominem): Chociaż osoba A twierdzi, że nie używa argumentu ad hominem, jej wypowiedź ("Już pominę te śmieszne argumenty o shitpostingu gościa, który ateistów chciał wrzucać do dołów z wapnem") jest deprecjonująca i atakująca osobę lub jej argumenty, co można zakwalifikować jako ad hominem.

Ignorowanie
  • Odpowiedz
Dosłownie każdy komik wali sroższe tekst bo, uwaga, wszyscy wiedzą, że są one w konwencji komedii.


@LukaszN: A to jest w konwensji gownoodpowiedzi w losowym komentarzu w 10 sekund w gownazerskim sposobie wypowiedzi chcac bys smiesznym. Nikt chyba tego nie interpretuje jako postulat wyborzczy.

Żaden komik nie jest wiceprezesem partii, która aspiruje do uczestniczenia w życiu politycznym państwa, ustanawiania prawodawstwa czy rządzenia
  • Odpowiedz
@cptyossarian765: Dalej nie rozumiesz, że my nie mamy żadnej dyskusji, co ci już od początku napisałem, że nie będę rozmawiał z chochołem jaki stworzyłeś. Równie dobrze mogłeś stworzyć argument, że obozy koncentracyjne Hitlera to był taki trolling na żydach i polakach i potem "argumentować" za pomocą narzędzia AI, że merytorycznie jesteś lepszy, bo druga strona umniejsza i unika dyskusji xDD No kuźwa, sorry, ale dosadniej nie potrafię. Musisz mieć 15
  • Odpowiedz
@AlbertoBarbosa: z tego co sie orientuje to zydzi na serio gineli w obozach, a nie Hitler sobie napisal "glass of juice <wink> <wink>" na facebooku gdzies tam w odpowiedzi po komentarzem. Mysle, ze robienie procesow norymberskich dla reszty zgraji byloby takim samym overkillem jak teraz.

Poczules sie zagrozony jego wiadomoscia?
  • Odpowiedz
Czy to jest znak, ze typ serio chcialby kogos zabic


@cptyossarian765: a chooj go wie. Gość opisuje się jako "wolnościowiec, monarchista, antydemokrata" - czyli durniem jest na pewno. A z głupimi nie ma żartów, bo nie wiadomo co takiemu do łba strzeli.
Jedno jest za to pewne: cokolwiek idiotycznego powie jakiś działacz konfederacji czy inny korwinista, to ZAWSZE ich wyznawcy się zlatują i przekonują, że jest to niedosłowne, zawsze jest
  • Odpowiedz