Wpis z mikrobloga

Znalezisko - Te kobiety udowodniły, że walka z ukrycia jest równie ważna, jak na linii frontu (https://wykop.pl/link/7465461/te-kobiety-udowodnily-ze-walka-z-ukrycia-jest-rownie-wazna-jak-na-linii-frontu)

Od początku wiedziałem, że chcę nie tylko przybliżyć losy największych gwiazd przedwojennego polskiego kina, ale też przypomnieć historie tych mniej znanych. Niektóre wybory były oczywiste, jak choćby Jadwiga Smosarska, Helena Grossówna, Ina Benita czy Elżbieta Barszczewska, w przypadku innych decydowało np. nawiązanie przeze mnie kontaktu z ich rodzinami.

[...] Więcej jest w linku znaleziska.

------
Jeśli interesujesz się historią i lubisz konkretne materiały (takie z rzetelną bibliografią i ciekawymi zdjęciami/filmikami), to dodaj odpowiedź “wołaj” pod tym postem — z chęcią zawołamy Cię do naszych znalezisk () #histmag
------
Ten wpis jest fragmentem materiału z portalu Histmag.org. Więcej jest w linku znaleziska.
Fot. Hanka Karwowska, domena publiczna
#historia #ciekawostkihistoryczne #histmag #ciekawostki #mikroreklama #swiatnauki #liganauki #qualitycontent #starszezwoje #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki #rozowaihistoria #polska #swiat
Histmag - Znalezisko - Te kobiety udowodniły, że walka z ukrycia jest równie ważna, j...

źródło: karwowska

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@Histmag: Jeśli interesujesz się historią i lubisz konkretne materiały (takie z rzetelną bibliografią i ciekawymi zdjęciami/filmikami), to dodaj odpowiedź “wołaj” pod tym postem — z chęcią zawołamy Cię do naszych znalezisk () #histmag
  • Odpowiedz