Wpis z mikrobloga

#polityka #wybory #sejm #bekazpisu

Polski rolnik: AAAAA zła unia znowu narzuca nam ZIELONY ŁAD NISZCZY POLSKIE ROLNICTWO, Ukrańskie maliny nas niszczą!!!!!
Też polski rolnik: <na swojego przedstawiciela w Parlamencie Europejskim wybiera Wąsika, Kamińskiego, Obajtka>

Trzymajcie sie na tym podkarpaciu
  • 28
  • Odpowiedz
A czemu miałby nie przytulać, skoro Unia też wymusza na nim różne rzeczy?xD


@xPekka: Odpowiedz jest prostsza niz konstrukcja cepa. Szkoda ze tak trudna dla niektorych.

Albo przytulasz i robisz to czego wymaga ten ktory ci daje kase

Albo nie przytulasz i robisz po swojemu.

Przytulanie i robienie po swojemu to delikatnie mowiac HIPOKRYZJA

Proste co nie? Wiec gdzie problem?
  • Odpowiedz
  • 2
@gorzki99 no proste, i przecież tak właśnie robią bo muszą. Za nieprzestrzeganie zasad unijnych dostają kary, więc wszystko się zgadza z tym co napisałeś. A niestety NIE mogą nie brać kasy i nie spełniać unijnych norm, bo to nie ich decyzja. Może dlatego protestują? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
a ty o których konkretnie zasadach mówisz?


@xPekka: To bardziej ja sie pytam o czym Ty mowisz.

powiedzmy ze mam pole i je obrabiam po swojemu - wbrew temu co mi unia nakazuje. jakie kary za to place? Bo to ze nie dostaje dotacji skoro robie po swojemu to jest dosc jasne. Ale jakie kary mnie czekaja?
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 powiedzmy że mam swój samochód i nim jadę - jakie kary od policji za to dostanę? Za mało informacji żeby na to odpowiedzieć. Pierwszym z brzegu przykładem mógłby być kary za łamanie ograniczeń stosowania pestycydów
  • Odpowiedz
Pierwszym z brzegu przykładem mógłby być kary za łamanie ograniczeń stosowania pestycydów


@xPekka: Czego nie zrozumiales? Albo czego ja nie rozumiem?

kto mi broni stosowania pestycydow? Jak to sprawdza i kiedy to sprawdza? I kiedy mnie karze?

Owszem ze broni mi sprzedawania produktow ktore urosly na pestycydach/ Broni sprzedawania w UE. Ale to jakby normalne ze jak mi placi zebym nie uzywal to nie moge sprzedawac jak uzywam.

Afryka tez mi
  • Odpowiedz
AAAAA zła unia znowu narzuca nam ZIELONY ŁAD NISZCZY POLSKIE ROLNICTWO


@Harven: A najlepsze jest to, że każdy rolnik może zrezygnować z unijnych regulacji w każdej chwili, wystarczy tylko nie pobierać dotacji z UE.
  • Odpowiedz
A niestety NIE mogą nie brać kasy i nie spełniać unijnych norm, bo to nie ich decyzja. Może dlatego protestują? ¯(ツ)


@xPekka: Otóż mylisz się. Mogą.
  • Odpowiedz
@xPekka: Po co to tłumaczysz temu przygłupowi? Przecież on pod każdym postem o rolnikach musi się zesrać o dotacje i zwyzywać tych ludzi, gdy śmią protestować. Bo jak ktoś dostaje dotacje, to według tego pajaca nie ma już prawa głosu. Zapewne jego stary w latach 90. przehandlował ziemię za flaszkę wódki i teraz go dupa piecze.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: O czesc... znowu Ty :)

Wlasnie ze @xPekka nie dal rady wytlumaczyc. Ale Ty pewno dasz. Wiec powtorze o co pytalem:

kto mi broni stosowania pestycydow? Jak to sprawdza i kiedy to sprawdza? I kiedy mnie karze?


Owszem ze broni mi sprzedawania produktow ktore urosly na pestycydach/ Broni sprzedawania w UE. Ale to jakby normalne ze jak mi placi zebym nie uzywal to nie moge sprzedawac jak uzywam.


Afryka tez
  • Odpowiedz
no jak on smie przytulać zwrot hajsu, który sam tam wpłaca ale macie ból dupska o te dopłaty, biedaki xD


@dobry-informatyg: Biedaki umyslowe nie ogarniaja. Juz Ci wyjasniam czego nie zrozumiales:

Ja nie mam nic przeciwko doplatom. W koncu one sa w kazdym kraju.
Ale nie znosze hipokryzji.

Skoro masz doplaty to stosuj sie do tego kto ci te doplaty daje. Jak sie nie stosujesz a doplaty bierzesz to jest cos
  • Odpowiedz