Wpis z mikrobloga

#polityka #wybory #sejm #bekazpisu

Polski rolnik: AAAAA zła unia znowu narzuca nam ZIELONY ŁAD NISZCZY POLSKIE ROLNICTWO, Ukrańskie maliny nas niszczą!!!!!
Też polski rolnik: <na swojego przedstawiciela w Parlamencie Europejskim wybiera Wąsika, Kamińskiego, Obajtka>

Trzymajcie sie na tym podkarpaciu
  • 28
  • Odpowiedz
no tak, jak bierzesz jakiś hajs to morda w kubeł i nie możesz skrytykować tego, co ci narzucają xD


@dobry-informatyg: O.o Zalapales.

Tak jak politycy -Unia jest be ale ide do europarlamentu (bo tam jest leprzy hajs). Ale jesli mnie pamiec nie myli to byl jakis ewenement - chyba ktorys z nich nie pobieral hajsu. Wiec kazdy rolnik co nie pobiera a krytykuje jest dla mnie ok.

Dalej nie wytlumaczyles mi
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: No mam. Nie lubie hipokryzji.

Wiec jeszcze raz: Co placi rolnik do ue czego ja nie place ze ma doplaty ktorych ja nie mam?

Bo jesli nie placi nic wiecej niz ja a dostaje wiecej niz ja to morda w kubel i nie bulgotac. (albo nie brac doplat i wtedy mozna bulgotac)
  • Odpowiedz
@xPekka: A czy jakby nie byla to dostawaliby doplaty?
Przypominam ze nie odpowiedziales na moje pytanie za to sam caly czas pytasz. Streszcze zebys nie musial szukac:

Napisales ze rolnik dostaje doplaty bo placi do UE. Na to zapytalem co on takiego placi. Stwierdziles ze podatki. Tak sie sklada ze ja tez podatki place a nic nie dostaje.
Wiec... Skoro dostaje doplaty to dlaczego blokuje drogi?

Niech odda doplaty i gospodarzy
  • Odpowiedz