Wpis z mikrobloga

Półlitrowy izotonik. W smaku pewnie jak każdy inny. Cena? 10 zł i to w Dino, które jest chyba jednym z najtańszych marketów, o ile nie najtańszym. Według mnie to co się obecnie dzieje na rynku to patologia, bo dla patobiznesu targetem są dzieci. Na freak fighty, na produkty. O ile kiedyś na dzieciach zarabiało się przy reklamie czy sprzedaży zabawek, tak wtedy decyzję i tak finalnie podejmował rodzic i sam produkt nie był powiązany z niczym niemoralnym i obciążającym psychę.

Nie mam dzieci, kiedyś chciałbym mieć. Zastanawiam się czy rodzice w ogóle są świadomi tego, czym interesują się ich dzieci i jaką patologią karmią sobie na co dzień głowy, aż do finalnego utożsamiania się z daną marką czy po prostu mają to w dupie.

To głębsza rozkminka o freakach, nie o jakimś piciu. Zastanawiam się nad jendym. Skoro horrory, wizyty w burdelach, papierosy i masa innych rzeczy są 18+, dlaczego nie objąć tym freak fightów? Na pewno spadłyby im zasięgi.

Konferencje na YouTube powinny być 18+, zasięgi powinny być ucinane, sama płatność za transmisje powinna być możliwa tylko z konta dla pełnoletnich.

#zakupy #bekazpodludzi #januszebiznesu #patologiazmiasta #gownowpis #przemyslenia #rodzicielstwo
Kopyto96 - Półlitrowy izotonik. W smaku pewnie jak każdy inny. Cena? 10 zł i to w Din...

źródło: prime-tropical-punch-hydration-drink

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Kopyto96: freak fighty to szczyt patologii, chorych zachowań i toksycznych przedstawień. To, że nikt tego jeszcze nie zakazał jest dla mnie w choooj podejrzane.
  • Odpowiedz