Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@NDSS: no ale w sumie trochę się nie dziwi organizatorom. Niektóre cosplaye są pikantne to jak zestawimy to z faktem że to mamy tam bandę piwniczaków którzy widzą samicę tam odkrytą nie w .png czy .mp4 to zwierzęcy rządze mogą brać górę :P

To że laska chce cosplayować półnagą pannicę z jakiegoś animca/mangi nie znaczy że chce być dotykana.
  • Odpowiedz
@NDSS: No bo jak jakiś creep to jest molestowanie, jak chad albo oskarek to ciekawa interakcja międzyludzka.
Przykład vidrel. Ta na różowo to strimerka, nie chciała nawet zrobić foty z creepy fanem xD Po chwili uradowana cyka fotę z mini oskarkami przebranymi za piwo

11:05 jak coś
P.....s - @NDSS: No bo jak jakiś creep to jest molestowanie, jak chad albo oskarek to...
  • Odpowiedz
@PrzegrywMaximus: Shini to jest typowa atencjuszka. Wybiła się świadomie cyckami i 'tańcami', potem nagle narzekanie jak mi smutno jak mi źle, przejście na VTuberkę, potem narzekanie jak mi smutno zasięgi spadają (niby pomiędzy mówić że specjalnie tak zrobiła) ale i tak wraca do świecenia cyckami. Klasyka gatunku - nie traktujcie mnie jak obiekt seksualny, przedmiotowo - jednocześnie świeci i macha cyckami, robi semi-soft-erotyczny kontent xD

Zwykła Julka co wykorzystuje sytuację, więc
  • Odpowiedz