Wpis z mikrobloga

Jak pomóc znajomemu co nakrzyczał na Impel na januszerstwo i znowu roboty nie ma??? To szczególny przypadek 31 lat, kilka lat temu zmarł mu ojciec, matka to urzędniczka go utzrymuje.jest po kierunku praca socjalna ma magistra i co? I nic! Miał chyba jakiś staż a tak to nie pracował długo dopiero jak wymyślimy że niech se zrobi rentę na depresję na umiarkowany (i to tylko dzięki wejściom kolegi) dostał tylko orzeczenie bez renty. Dzięki orzeczeniu zaczęli mu dawac w ochronie robotę porobił 9 Miechów ale trochę wybrzydzał na 24h i go wywalili. Od kwietnia bez pracy, w mieście Januszy gdzie tylko studenci dostają robotę albo bolciarze, budowlańcy i te typki na rowerach. A gościu ma prawko ale się boi jeździć. Sam wiem jak to jest ciężko po 30tce o pracę od nowa (ja mam umowę do końca sierpnia i nie wiem co dalej, ale się cieszę że mam laytowy magazyn mi jakas fundacja to znalazła i to było wymodlone i megafart ) Można zniewnawidzieć realia wschodu w których upośledzonynmentalnie lub megalenwiy studenciak zawsze będzie miał pracę do 26tki lub dłużej , a normalna praca I zmianowa dla osób 30+ nie istnieje wg Januszy to niech #!$%@? za granicę lub do Wawy. Może jakiś wykopefekt? Jakie macie porady?
#praca #bezrobocie #przegryw #zalesie #wykopefekt #depresja #asperger #wykop
  • 5
  • Odpowiedz