Wpis z mikrobloga

Mam takie przemyślenia że trenerzy biorą około 400-500 zł za prowadzenie zawodników i nie zawodników, totalnych amatorów, często ci trenerzy mają full osób i niektórzy nawet nie przyjmują więcej, zastanawia mnie kim są ludzie którzy tyle płacą co miesiąc tyle hajsu, jest to spora kwota co miesiąc, nie mówię że ich praca nie jest tyle warta, serio jest aż tak ogromna różnica z prowadzeniem czy bez dla osoby co ćwiczy te kilka lat?
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IronHeisenberg1939:

Kim są? A to różnie od studentów, po informatyków przez facetów z firmami. Rozstrzał od 23 do 55 lat. A czy jest różnica, zapewne im ktoś ma mniejszy talent, a sam trener konkretniejszy tym większa różnica. Bo są jednostki co nawet na diecie z kebsa i gównotreningiem dalej zajdą niż niektórzy tryhardując
  • Odpowiedz
@IronHeisenberg1939:
dla niektórych pasja jest na tyle ważna, że nie jest problemem poświęcić na nią 500zł miesięcznie. Nawet przy niższych zarobkach. Widzą w tym wartość i kupują usługę.
A dla niektórych pieniądze ogólnie nie są problemem. Przecież masa osób w miastach zarabia po 10,15,20k i więcej. Wydać z tej puli 500zł to nie problem. Dla przykładu mam gościa, który chodził do mnie 4x w tygodniu na treningi, płacił za każdy 130zł. Płacił za miesiąc z góry i sam zaproponował, że w ramach motywacji dla niego jak nie przyjdzie to trening mu przepada. Zostawiał co miesiąc 2k, czasem przychodził tylko kilka razy. ¯\(ツ)/¯ Mam też np panią która zawodowo "sprząta" i przychodzi regularnie od kilku lat na 2 treningi w tygodniu, bo widzi w tym wartość i mówi że jej to pomaga. Dużo ją to kosztuje, ale liczy to jako coś wartego wydanej kasy.
Różni ludzie mają różne podejście do pieniędzy.

serio jest aż tak ogromna różnica z prowadzeniem czy bez dla osoby co ćwiczy te
  • Odpowiedz
erio jest aż tak ogromna różnica z prowadzeniem czy bez dla osoby co ćwiczy te kilka lat


@IronHeisenberg1939: Zależy od celu. Ale jeśli cel jest sensowny np. zawody i trener jest sensowny, to różnica jest ogromna.
  • Odpowiedz
  • 0
@IronHeisenberg1939 ale za samo prowadzenie online to raczej mało który trener bierze aż 500zł na miesiąc. Raczej w większości to jest 500zł na dwa miesiące.

A czy jest różnica, to pewnie zależy od osoby. Mi to sporo daje, mam motywację i wiem, że to co robię nie jest stratą czasu i bardziej optymalne, niż bym to sam sobie wymyślał.
  • Odpowiedz