Wpis z mikrobloga

Sprawa z Kasią pokazuje jak kobiety mają łatwość w niszczeniu publicznie mężczyzn. Nie wnikałem do głębie w tą sprawę, ale kojarzę, że te dziewczyny mówiły jaki jest zły ale żadna z nich nie podała jakiegoś jednego przykładu gdzie bestia z Tokio pokazała oblicze potwora, było na zasadzie on jest zły i jesteśmy poszkodowane. Ale opinia publiczna już linczuje.
#gonciarz
  • 21
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@Bananek2 Gonciarz nagrał filmik gdzie opowiada jak Kasia go próbowała wykluczyć ze wspólnego biznesu i uważa że ta cała afera była to po by go zniszczyć by sam się wycofał z firmy
  • Odpowiedz
@Degotia: no tak a gonciarz święty biedny poszkodowany w tym wszystkim ofiara megmindu kasiu xD. Jak normalnie uważam to za durny redukcjonizm to w tym przypadku chyba idealnie pasuje "prawda leży pośrodku". Gonciarz jest #!$%@?,jest bestią z tokio i zasłużył na większość tego co go spotkało. Dużo w tym też było manipulacji kasi,tego szona z autyzmem i tranzystora od montażu aby się wybić na fejmi czy właśnie o przejęcie firmy
  • Odpowiedz
Sprawa z Kasią pokazuje jak kobiety mają łatwość w niszczeniu publicznie mężczyzn


@Degotia: Tak to juz sie ustalo, ze faceci uzywaja przemocy a kobiety maja swoja bron: intrygi - co czasem ma wieksza moc razenia, bo mozna swoja pozycje w hierarchi i strefe wplywow stracic w jeden moment.

Pamietajmy ze i jedna i druga strona dalej walczy o lajki, kliki, odslony i obrone brandu swojej osoby. Wydaje mi sie, ze
  • Odpowiedz
@RelaniU: No ale właśnie nie częstował, sama Daria pokazała zapis konwersacji, z którego wynika, że sytuacja wyglądała zupełnie inaczej.

Kiurwa, te dramy internetowe są tragiczne, dziesiątki filmików, 90% osób nie obejrzy wszystkich, tylko ten pierwszy i ewentualnie, jak dobrze pójdzie, ostatni. A potem chodzą i #!$%@?ą głupoty.
  • Odpowiedz
Gonciarz jest #!$%@?,jest bestią z tokio i zasłużył na większość tego co go spotkało.


@wiedzminyo: serio gość co nigdy nie ruchał dziewczyn bez zgody zasługuje by publikować artykuły gdzie stawia się go w jednym szeregu ze #!$%@? co pieprzyli małolaty?

Przecież on nawet żadnej z nich nie napisał niczego w stylu "zniszczę cię" bo od razu by to wyciąŋnęły. Nie byłem fanem jego "artystycznych" odpałów ani poglądów, ale żeby puszczać
  • Odpowiedz
@wiedzminyo: nie jest zły. Wymień mnie w tej chwili co złego zrobił. Dzielilenie się kryształem z modelką i bzykanie jej nie jest niczym złym. tylko sprawą dwojga dorosłych dojrzałych ludzi którzy mają swój rozum i potrafią wiedzieć co jest dla nich najlepsze, tak jakby się #!$%@?ć że ktoś papierosa wyszedł na balkon z kimś zapalić.
  • Odpowiedz
@Degotia Nie rozumiem też brania już strony Gonciarza. To że zaczął znów wylewać żale i to po jakim czasie też coś znaczy. Plus jakby nic takiego się nie działo to pewnie nie byłoby poruszane, a że coś wypłynęło to jest jakaś szansa że ziarno prawdy w tym co te laski mówią jednak jest.
  • Odpowiedz
@Degotia: nie dowajcie na linkeld wszystkich firm w których pracowaliście bo laski to widzą i nie chcą przez to rozmawiać, alienacja na FB i wymuszona rozmowa w realu dzięki np. wspólnocie tak to wygląda w rzeczywistości
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@badjoke nie biorę strony gonciarza, pewnie swoje też zrobił. Bardziej chodzi mi porostu jak działa społeczeństwo, i jak takie oskarżenia byłej dziewczyny mają moc a chłop nie ma jak się przed tym obronić
  • Odpowiedz