Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków zajmujących się meblami kuchennymi. Chciałbym wrysować sobie do koncepcji kuchni szafkę narożną jak na zdjęciu (jeden z boków otwarty, nie obydwa przy ścianie). Z tego co się zorientowałem Ikea ma niestandardowe wymiary (np. blaty 63.5 cm, gdzie standardem jest 60 cm głębokości), a szafka ze zdjęcia jest właśnie z Ikei i XZ wymiar 88 cm budzi mój niepokój. Jaki wymiar X,Z,a,b powinienem założyć aby zrobić szafkę gdzie zmieści się jakaś "karuzela", albo jakiś inny wymyślny mechanizm obecnie stosowany przy szafach kuchennych (pytanie jakie teraz są, możecie coś polecić?). Zdjęcie z podanymi wymiarami o które mi chodzi w załączniku. Dziękuję.
#meble #kuchnia #projektowaniewnetrz #projektowanie #stolarstwo
Panitsch - Pytanie do Mirków zajmujących się meblami kuchennymi. Chciałbym wrysować s...

źródło: obraz_2024-06-12_200335028

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Panitsch: rozwiazania do szafek naroznych to glownie nerka i magic corner, wpiszesz sobie neta i masz gotowe wymiary tego sprzetu i wystarczy sobie dostosowac szafke pod "karuzele"
  • Odpowiedz
@Panitsch: Wydaje mi się że te wymiary że zdjęcia są "orientacyjne" Tzn piszą niby że 60 cm, ale szafka nie ma takiej głębokości tylko mniej, żeby była nieco odsunięta od ściany i od czoła cofnięta wzgledem blatu. Standard to 510 mm głębokości boku gdzie masz podane 60 cm.
W ogóle takie szafki narożne mało kto robi teraz, częściej ludzie wybierają szafki półślepe, jak na zdjęciu poniżej. Do takiej szafki zostawiasz
orfan - @Panitsch: Wydaje mi się że te wymiary że zdjęcia są "orientacyjne" Tzn piszą...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz