Wpis z mikrobloga

#biedronka #gownowpis #przegryw jesli nie potrafisz idioto obslugiwac kasy samoobslugowej w biedrze i tylko ją blokujesz przez co kasjerka jak idiotka musi dymac po tych kasach i je odblokowywac to stan w laski swojej #!$%@? mać do kolejki jak normalny człowiek, nie jestes erudyta nie jesteś nadczlowiekiem... jestem zjebem z 60iq ktory tylko przedluza kolejki i #!$%@? innych ludzi
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@EndThis: 4/5 kas sa blokowane po kilka razy w ciagu paru minut, jesli nawet widzisz ze te kasy sa #!$%@? to stajesz w kolejce a nie probujesz x razy robic to samo i x razy do ciebie przylazi typiara nosz #!$%@?
  • Odpowiedz
@tragerus: większość awarii tych kas wynika z braku kalibracji wagi lub jej #!$%@?. Nie wiem po co się spinasz typie. Jeśli waga się zesra i zawoła pracownika, ten jest zajęty to klient przenosi towar do sprawnej kasy. Wtedy błąd się zmienia i krzyczy, że zabrano produkt.
  • Odpowiedz
  • 2
@PozdroPocwicz: no wlasnie nie przenosza do nowej kasy tylko klikaja losowe przyciski i mysla ze cos zmienia i robia to po kilka razy na tej samej kasie i o to miedzy innymi sie spinam xD
  • Odpowiedz
@tragerus: jakby pracownik biedry podchodził w rozsądnym czasie do tych ich kas to nie byłoby problemu. A że najczęściej jest to kasjerka obsługująca kolejkę obok to trzeba czekać 5, 10, 15 minut. Nie dziwi mnie to, że ludzie coś klikają na wypadek błędu bo nie rozumieją sytuacji. Kasa nie daje ci możliwości spróbowania ponownie - ściągniesz produkt przy błędzie i spróbujesz zważyć ponownie to zacznie krzyczeć że zabrałeś produkt. No #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 1
@PozdroPocwicz: z tego co mowisz wynika tylko jedno rozwiazanie, #!$%@? kasy samoobslugowe bo albo klient to debil albo kasa jest zepsuta i temat jest nagminny bo w biedrze jestem mniej wiecej co drugi trzeci dzien i problem jest nadal nierozwiazany
  • Odpowiedz