Wpis z mikrobloga

@szyderczy_szczur:
Ale nostalgłem. Pamiętam, że to była pierwsza gierka pod którą zrobiłem upgrade komputera - za jakieś zaskórniaki kupiłem ATI Radeon 9200 albo 9300. Już wtedy była to leciwa karta ale pozwoliła odpalić na low ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Diamond-kun przeciwnicy już nie zastanawiają się tyle czasu, że podczas tur botów można sobie herbatę zaparzyć? :D

Moje ulubione herołsy, ale jakbym miał dzisiaj tyle czekać na swoją kolej to podziękuję xd
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur: mimo, że rocznikowo bliżej mi do 1, w trójkę grałem cholernie dużo, a i 4 lubię, to właśnie 5 jakoś najbardziej mi podeszła i najwięcej czasu spędziłem w niej z moją obecne już żoną. Balans do dupy, więc mieliśmy zawsze zasadę, że nie gramy necro, ani orkami, bo są op, ale poza tym w pytę. Ktoś to poprawił? Z komentow widzę, że tury w końcu się skróciły do akceptowalnego
  • Odpowiedz
@MetalowyMarynarz: zmiany są spoko, jak dobrze się wkręcisz to możesz każdym miastem grać na 3 sposoby, gra jest bardziej taktyczna (większe pole bitwy, skille dla herosów z innych miast, bezużyteczne spelle są ulepszone itd)

Gra w zwykłą 5 kończyła się zawsze tak samo, rushowaniem ultimate skilla i czyszczeniem mapy bez żadnego wyzwania xd
  • Odpowiedz