Wpis z mikrobloga

  • 0
@varres: trollowi to za dwa tygodnie zloz zyczenia z okazji dnia ojca. Takie same metody xD oczywiscie xD jaka ideologia? XD a w miedzyczasie to “palestynczycy” na uslugach Moskwy walcza i morduja na Ukrainie. Nie jestes najbystrzejszy, co?
  • Odpowiedz
@GoldaMeir: Brzydzę się Moskwą tak samo jak terrorystami z hamasu i zbrodniarzami z Izraela. Natomiast od dawna Izrael żyje z tymi pierwszymi w dobrej komitywie a tych drugich wspiera finansowo, to żadne teorie spiskowe.
  • Odpowiedz
  • 0
@pkkk: nikogo nie wspiera finansowo - dawanie im zarcia, wody itd itp to cos zupepnie normalnego. Hamas nie potrafi sie sam rzadzic i dbac o swoich ¯\(ツ)/¯ Jakby nie dawali to by zaraz bylo darcie japy ze “holocaust”
Z Rosja nie zyja w “dobrej komitywie”. Jednoznacznie od poczatku wspieraja Ukraine. Nie tak jak UE ale pamietaj ze ruskich maja 45min od Tel Avivu na Golan. A jedynymi zbrodniarzami w tej
  • Odpowiedz
nikogo nie wspiera finansowo - dawanie im zarcia, wody itd itp to cos zupepnie normalnego. Hamas nie potrafi sie sam rzadzic i dbac o swoich ¯\(ツ)/¯ Jakby nie dawali to by zaraz bylo darcie japy ze “holocaust”


@GoldaMeir: Sam Netanyahu się przyznał że zatwierdzał przelewy m.in. z Kataru, a do tego że im wysyłał pieniądze też się w końcu przyzna.

Z Rosja nie zyja w “dobrej komitywie”. Jednoznacznie od poczatku
  • Odpowiedz
  • 0
@pkkk: ależ oczywiście że przekazywali kasę bo takie są postanowienia międzynarodowe. Powtarzam, ta kasę mieli dostać zwykli Gazanie a dostawał ją Hamas. Izrael nie może być za to odpowiedzialny. Dodatkowo wydawali im pozwolenia o pracę, wizyty szpitalach, prąd, internet itd itp. Przekazywanie arabskiego pieniądza to nie to samo co, jak niektórzy tu twierdzą, trenowanie Hamasu i inside job.

Co do ruskich to dostają paszporty wg Prawa Powrotu z roku 1950
  • Odpowiedz
ależ oczywiście że przekazywali kasę bo takie są postanowienia międzynarodowe. Powtarzam, ta kasę mieli dostać zwykli Gazanie a dostawał ją Hamas. Izrael nie może być za to odpowiedzialny. Dodatkowo wydawali im pozwolenia o pracę, wizyty szpitalach, prąd, internet itd itp. Przekazywanie arabskiego pieniądza to nie to samo co, jak niektórzy tu twierdzą, trenowanie Hamasu i inside job.


@GoldaMeir: To samo, dokładnie wiedzieli co się stanie, bo im to było na rękę, sami otwarcie o tym mówili.

Np. ja też użyłem tego samego prawa by dostać
  • Odpowiedz
  • 0
@pkkk: Ty serio winisz Izrael za to co zrobił Hamas? xD ja pierdziele, nie wiedziałem że można tak nisko upaść.

Oczywiście że można powoływać się na prawo międzynarodowe i śmiać się z hipokryzji ONZ xD
  • Odpowiedz
@GoldaMeir: Nie popieram działania Hamasu, są takimi samymi zbrodniarzami jak Izrael. Natomiast sami sobie wychowaliście terrorystów przez to że przyłożyliście rękę do likwidacji wpływów Al-Fatah, a teraz tworzycie nowych poprzez b-----------e matek i dzieci. W jakim celu to robicie, tego nie wiem, mogę się tylko domyślać.

Wybieracie co wam pasuje, od zawsze, znajdujecie sposoby aby sobie to usprawiedliwić albo obejść tak jak z drutem na Manhattanie xD
  • Odpowiedz