Wpis z mikrobloga

Ponieważ zbliża się sezon na imprezowanie pod chmurką - ostrzeżenie.

Nie chcę was zniechęcać do imprez piknikowych/plenerowych, ale jeżeli miałbym wróżyć z szklanej kuli, to wielce prawdopodobne że pierwszy muzułmański zamach terrorystyczny w Polsce zostanie przeprowadzony z inicjatywy rosyjskiej przez Syryjczyków którzy przenikają przez białoruską granicę - prawdopodobnie przy użyciu dronów, bo łatwe i bezpieczne dla zamachowca



- wystarczy przemycić kilka granatów odłamkowych - jeszcze "lepiej" jak akcja będzie skoordynowana, 2-3 drony, i pierwszy wybuch spowoduje panikę i drugi atak będzie na głowy tłoczących się do wyjścia dzieciaków.

Lepiej bądźcie uważni czy w waszym otoczeniu nie kręcą się typowi brodaci ciemni kozojebcy (mogą to być albo zamachowcy albo obserwatorzy) lub nie latają nad waszymi głowami jakieś drony, zwłaszcza z podczepionym ładunkiem.

Combat footage z Ukrainy pokazuje że zabicie/okaleczenie dużej grupy ludzi (nawet w pancerzu przeciwodłamkowym) 1 celnym granatem odłamkowym to sprawa tak banalna, tak prosta, tak bezpieczna dla operatora że to tylko kwestia czasu aż się to wydarzy i w krajach w których nie ma zamachów.

Video poniżej dla uruchomienia waszej wyobraźni - nierzadko widziałem przypadki gdzie jednym granatem odłamkowym porażono i zabito tuzin żołnierzy którzy umierali bez odpowiednio szybkiej pomocy medycznej.

#koncerty #polska #warszawa
  • 5
  • Odpowiedz
Nie chcę was zniechęcać do imprez piknikowych/plenerowych,


@Phallusimpudicus: nie szkodzi, nie czuję się zniechęcony - następny koncert za 2 tygodnie, potem kolejny i kolejny itd. :D Nie ma opcji żebym rezygnował z takich imprez, nie będę popadał w paranoję i nie wychodził z domu bo może gdzieś być zamach
  • Odpowiedz