Wpis z mikrobloga

Posprzątałem dziś wszystkie kurze na home office i zabieram się za odkurzanie bo nie ma tasków. Ale bym sobie ten czas pospędzał w autobusie obok śmierdzącego menela albo w biurowej kuchni posłuchał gadania Grażyny z Mariolą, jak to ich dzieci będą miały czerwony pasek na świadectwie.
Trzeba wracać do biur bo dostaniemy depresji od pracy zdalnej!
#przegryw #robpill #pracbaza #pracait #programista15k
BlackpillRAW - Posprzątałem dziś wszystkie kurze na home office i zabieram się za odk...

źródło: bb686d19b10dc83179b646284602e42224e97627be3bc4e844015b2d316c7753

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: a nie popatrzylbys sie na zajete moniczki, ktore nie chcialyby na ciebie splunac a po pracy mowia mezom, ze ten zyeb Mirek znowu sie na nie gapi, tak jak podludzie co pisali w innym temacie, ze w biurze mozna nacieszyc oko?

Albo nie chcialbys probowac zbudowac nowych znajomosci zajezdzajac desperacja do ludzi ktorzy maja swoich wieloletnich znajomych, rodziny i zainteresowania po pracy i z pewnoscia maja w ciebie wyebane jak
  • Odpowiedz
w biurowej kuchni posłuchał gadania Grażyny z Mariolą


@BlackpillRAW: po czym gdy Grazyna wyjdzie z kuchni bo ma calla to Mariola zacznie obrabiac jej dupe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ahh i jeszcze uwazanie praktycznie na kazde slowo bo nigdy nie wiesz, ktory z kolegów kabluje do szefa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
Albo nie chcialbys probowac zbudowac nowych znajomosci zajezdzajac desperacja do ludzi ktorzy maja swoich wieloletnich znajomych, rodziny i zainteresowania po pracy i z pewnoscia maja w ciebie wyebane jak tylko zamkna lapka?


@peoplearestrange: Nie a o co chodzi? W poprzedniej pracy miałem kilka razy sytuacje w biurze, że jakiś obcy desperat się do mnie przykleił i próbował into small talk
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: na niestety to, że pracujesz w biurze to nie znaczy, że p0lka będzie tobą zainteresowana. Huopy z tagu przegryw, myślą, że sama dobra morda czy praca wystarczy ale to nie prawda. Takiej anetce z biura jak pracujesz w biurze to nie imponuje, bo ona też to ma, po prostu jesteś wyżej od robola ale dalej przegryw. Żeby być branym pod uwagę to musisz być w każdym aspekcie lepszy od p0lki.
  • Odpowiedz
  • 1
@Polnischefuhrer porównanie z dupy. Pracowałem i fizycznie i biurowo i zdalnie. To ostatnie w porównaniu do dwóch poprzednich to wakacje w Ciechocinku jeśli chodzi o komfort życia. Życie nie kończy się na zdaniu kobiet. Czemu nie zmaksymalizować cech na które ma się wpływ jak np. Komfort pracy i kasa?
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: no właśnie nie, bo czytając twoje posty ma się wrażenie, że awans z kołchozu do biura sprawia, że automatycznie nie jesteś już przegrywam co jest bzdurą. Nie stałeś się od tego hipergamiczna bestią ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu poprawił Ci się komfort życia, bo nie bolą Cię tak plecy czy kolana oraz nie musisz być w tym samym miejscu co sebki i Janusze.
  • Odpowiedz