Wpis z mikrobloga

#famemma to jest realne, ze ksiazulo dostaje oferty 1,5-2 mln za walke? A jesli jest to czy to normalne ze odrzuca? Jest az tak pewny siebie. Internet sie tak szybko obraca, ze chwila moment i hype na niego minie, a wtedy juz nikt takiej kasy nie polozy. Tylko nie piszcie bzdur, ze ma zasady i nie kazdy robi wszystko dla pieniedzy xD
  • 24
  • Odpowiedz
@LuckyLuciano: jak najbardziej realne, i jak najbardziej normalne, że odrzuca, przy tych jego wyświetleniach i częstotliwości wrzucania filmików pewnie jest w stanie szybko zarobić to sam
  • Odpowiedz
  • 0
@Gueral: uwazasz ze na wyświetleniach w 2 miesiące zarobi 1.5 mln? Bo zakładam ze ta oferta byla na fame na narodowym? Nie ma takiej opcji, poza tym watpie ze przez ta decyzje by mu nagle spadly wyswietlenia. Sytuacja win-win
  • Odpowiedz
poza tym watpie ze przez ta decyzje by mu nagle spadly wyswietlenia


@LuckyLuciano: spadłaby częstotliwość wrzucania materiałów - jeżeli by chciał trenować i się dobrze przygotować więc spadłyby wyświetlenia. Dodatkowo, wiele agencji na start odrzuca influ którzy walczyli we freakach - możliwe, że jego długa współpraca z mBankiem by się skończyła (nie wiem jakie podejście ma do tego mBank).

Straciłby w oczach wielu ludzi - jego dużo oglądają janusze dla których
  • Odpowiedz
@LuckyLuciano: może nie w 2 miesiące, ale koleś po prostu tego nie potrzebuje, żeby robić mega siano, i tyle

Poza tym ostatnio przytył ostro i pewnie mu się nie chce ćwiczyć
  • Odpowiedz
  • 0
@Fabriczo: no tylko zaden z nich nie przepadł przez freaki. Nitro wciaz ma zasięgi, mini majk stracil po ekipa sie rozpadla, malczynski na freakach to akurat sie wybil, a kruszwil mial kontrowersyjny kontent od poczatku, a takie z reguly upadaja po jakims czasie
  • Odpowiedz
@LuckyLuciano: myślę, że nawet bardziej propsowany jest w przypadku odrzucenia walki, niż wzięcia. Chociaż jak pisałem parę dni temu; na jego miejscu poszedłbym tam bez żadnych treningów, tak o, żeby się sprawdzić ;d 1,5 piechotą nie chodzi co nie
  • Odpowiedz
@LuckyLuciano: @LuckyLuciano Z wyświetleń nie natomiast z różnych współprac jest wstanie nazbierać dość pokaźną sumkę. Konopiskiemu też proponowali 1,5mln (O ile dobrze pamiętam). Kiedyś wyciekła część danych a propo reklam, youtuberow i kwot jak dostali. Taki Ewron w dwa lata z samego Twitcha zarobił. Treści sponsorowaną średnio oscylują pomiędzy 10-50k
  • Odpowiedz
  • 0
@p1atula: no glownie o to mi chodziło, bierze kontrakt wyplate zycia, cos tam potrenuje, wejdzie do oktagonu i w najgorszym przypadku przegra. Ojej straszne, czy to cos zmieni zasiegowo? -?nie sądzę. I tez nie #!$%@? jak niektórzy ze 3-4 treningi e tygodniu az tak mu skroca czas zycia ze czestwotliwosc materialow sie zmniejszy. Bez przesady. Jak dla mnie to czeka jeszcze az podbija kwote bo narazie sobke może na to pozwolic
  • Odpowiedz
@LuckyLuciano książulo razem z tym swoim koleżka od nagrywek lulu fulu nie pamiętam jak on miał napadają na banki spermy a później szantażują dawców że wyleci w eter to że walili konia do kubeczka stąd fortuna książulo
  • Odpowiedz