Wpis z mikrobloga

Chuop boi się wyjść z jaskini. Dzidy nawet nigdy nie trzymał. Widziałem jak grupa oskarków biegała cały dzień za tygrysem i teraz smażą go na ognisku a najlepszy materiał genetyczny sam się dosiada. Chuop boi się zerwać borówki bo się ukłuje. Jedyne co odziedziczyłem to maczuga którą zresztą moj ojciec wyniósł z Maczugexu gdy jeszcze pracował ale został zwolniony za odurzanie się amanitą i od tamtej pory tylko leży w jaskini. Matka nas żywi pomagając innym kobietom oprawiać martwą zwierzynę i czasami coś przyniesie. Śpimy na jednym futrze. Ojciec nawet nie pokazał mi jak się posługiwać maczugą ale noszę ją żeby wyglądać bardziej dynamicznie. Samice śmieją się ze mnie, że zbieram zamiast polować. Całe dnie spędzam na pisaniu wysrywów na ścianie fekaliami ojca. Over for cavecel

#przegryw
rmpr_ - Chuop boi się wyjść z jaskini. Dzidy nawet nigdy nie trzymał. Widziałem jak g...

źródło: 433

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@rmpr_ pamiętajcie odpady genetyczne że przez tysiące lat istnienia byli gorsi od was i ich linie genetyczne wymarły, wy jesteście na samym dole szczytu ewolucji i wasi przodkowie dało radę się rozmnożyć
  • Odpowiedz