Wpis z mikrobloga

#!$%@?, to wgl legalne żeby mi w trakcie umowy podnieśli opłatę za korzystanie z kartę w abonamencie? Zadzwoniłem to laska od razu że to podwyżka inflacyjna. Mówię że mogę zrezygnować z tego numeru bo i tak z niego nie korzystam, to od razu mi mówi że jak najbardziej mogę, ale ten numer mi tworzy jakąś grupę i po jej rozwiązaniu będę płacić jeszcze więcej. Jeszcze ta niby rozbudowa sieci w ostatnich latach która jest śmieszna, w Lublinie mam internet średni, za to jak wrócę na wieś na podlasie to mam zasięg gorszy niż kilka lat temu. Żałosne.

#play
michalxd21 - #!$%@?, to wgl legalne żeby mi w trakcie umowy podnieśli opłatę za korzy...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@michalxd21: w orange lepiej! nawet nie raczyli poinformowac, po prostu wysłali mi większą fakturę a na chacie gosciówa niemiłym tonem powiedział że po prostu podwyzka inflacyjna i elo ani me ani be rozlaczyla sie xDD #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@HuGho: no zajebisty wybór, albo się zgodzisz na podwyżkę, albo możesz rozwiązać umowę bez żadnych problemów. Pamiętaj jednak że jak będziesz chciał wrócić to nie dostaniesz tak zajebistej oferty jak dla nowych klientów, a wrócisz, bo u konkurencji syf taki sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@HuGho: u mnie inna sytuacja bo w abonamencie jest firma+rodzina. Mam chyba z 7-8 lart sim na niej, i jak jakieś 2-3 lata temu się przeszedłem po operatorach to nie mieli lepszej opcji, a wręcz gorszą bo cenowo wychodziło drożej a ich argumentem był netflix na 3 miesiące czy inne gówno ograniczone czasowo co i tak mnie nie interesowało.
  • Odpowiedz
@michalxd21: Ile sumarycznie płacisz za te 7-8 kart SIM?
I jaką masz na każdej z nich ofertę? Nolimit rozmów i SMS plus jakaś paczka internetu mobilnego?

Pytam, bo może jakaś oferta na kartę wyjdzie taniej.
  • Odpowiedz