Wpis z mikrobloga

Cześć. Jestem w bardzo trudnej sytuacji zawodowej i czuję, że brak mi sił do tego wszystkiego.
W lipcu zeszłego roku straciłem pracę, zrobili nam sporą redukcję. Zajmowałem się aktualizowaniem contentu na stronach klienta. Od tego czasu dorabiam w sprzedaży w firmie rodzinnej.
Szukam pracy w hybrydzie, ale jak pojawia się coś pokrewnego w spoko miejscu to zwykle nie odzywają się lub ucinają kontakt po screeningu (mimo, że mam już doświadczenie w rozmowach o pracę). Mam wrażenie, że moje CV trafiło już do prawie każdej większej firmy w mieście i kończą mi się opcje.
Warto odnotować taką niby pracę, niepowiazaną z moją ścieżka rozwoju w CV? Czy może ta prawie roczna przerwa odstrasza rekruterow?
#rekrutacja #praca #korposwiat #hr
  • 4
  • Odpowiedz
@Uzumymw1:

Warto odnotować taką niby pracę, niepowiazaną z moją ścieżka rozwoju w CV? Czy może ta prawie roczna przerwa odstrasza rekruterow?

Oczywiście że tak. Komunikat "zwolnili mnie i od roku nie mogę znaleźć pracy" który obecnie płynie z twojego CV możesz zmienić w "zmieniłem pracę żeby spróbować sił w sprzedaży, ale to nie dla mnie i chcę wrócić do pracy w branży"
  • Odpowiedz