Wpis z mikrobloga

#!$%@?, aplikujesz do pracy NA KASĘ W #!$%@? #biedronka i jeszcze każą Ci uzasadnić, czemu do #!$%@? aplikujesz

No #!$%@? na #!$%@? chcę iść tam do pracy?! Chyba po to żeby zarobić. Nikt, dosłownie #!$%@? nikt, zero, null nie marzy o pracy w Biedronce, a idzie tam dla kasy, bo to jednak z łatwiejszych robót, gdzie płacą wystarczająco dużo, a Ty masz im #!$%@? pisać, po co aplikujesz. Co następne?! Jak często się ruchasz?!

#praca #problemypierwszegoswiata #przegryw #pdk ##!$%@?
JuanPablitoSegundo_2137 - #!$%@?, aplikujesz do pracy NA KASĘ W #!$%@? #biedronka i j...

źródło: obraz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@thorgoth

Drogi Zespole Rekrutacyjny Biedronki,

Z wielką radością i entuzjazmem piszę do Was w odpowiedzi na Wasze ogłoszenie o pracę, które jest niczym promień światła w moim dotychczas szarym życiu. Od zawsze marzyłem o tym, by mieć co jeść, a Biedronka, jak mityczny jednorożec, zjawia się na horyzoncie, by spełnić moje najskrytsze pragnienia.
  • Odpowiedz
@thorgoth

Czcigodny Zespole ds. Rekrutacyjny Jeronimo Martins Polska,

Z wielką radością i entuzjazmem piszę do Was w odpowiedzi na Wasze ogłoszenie o pracę, które jest niczym promień światła w moim dotychczas szarym życiu. Od zawsze marzyłem o tym, by mieć co jeść, a sklep sieci Biedronka, jak mityczny jednorożec, zjawia się na horyzoncie, by spełnić moje najskrytsze pragnienia.
  • Odpowiedz
@OsraneMajtyXD:
No nie jest to łatwa praca, ale znajdź coś dla osoby bez wykształcenia, co będzie równie łatwe do znalezienia i nie będzie to robota w budowlance, bo wiadomo, że biedronka to więcej kobiet niż mężczyzn.

Ps. płacą trochę powyżej minimalnej. dokładnie 4700 brutto, gdzie minimalna to teraz 4242, a od 1 lipca 4300
  • Odpowiedz
@JuanPablitoSegundo_2137: No ok, w koncu zadna praca nie hanbi i szacunek ludzi pracy no bo dzieki pracownikom mam towar na pólkach, ale ilosc zadan jakie maja pracownicy, presja pewnie i nie raz mobbing, praca w soboty, ktora nie jest platna dodatkowo tylko wydaja dzien wolny w zamian.. czworka na reke to minimum co powinni Ci pracownicy zobaczyc a 4700 brutto to jest 3,5 na reke
  • Odpowiedz
@OsraneMajtyXD:

presja pewnie i nie raz mobbing


Ojj, wiem coś o tym (praca w DIno, w teorii przy rozkładaniu towaru na nabiale jako niepełnosprawny, w praktyce od wszystkiego), ale szukam realnie już wszystkiego i teraz tak patrzę niby tą biedrę a za miesiąc, jak będę na benzo to mogę odrzucać, bo się odważyłem zadzwonić i dostałem jakieś sprzątanie. W biedrze może to jakoś bardziej kontrolują, ale w Dino kierownictwo orało
  • Odpowiedz