Wpis z mikrobloga

Szumikk znany był z głębokich przemyśleń na temat życia, rozważań systemowych i filozoficznych. Czasem społeczność przegrywów domaga się głębokiego contentu od serca. Szumikk właśnie taki content dostarczał. Myślę, że zgodzi się z tym każdy kto go pamięta. Udzielał się on na kontach (Szumimiwelbie, Szumrzeczny, Szumikk). Niejednokrotnie też wyzywał ,,normików'' i wspomagał innych użytkowników tagu przed atakami, zwykł nawet nazywać ich ,,braćmi''. Jeden z jego ostatnich wpisów zamieszczam jako zrzut ekranu we wpisie.

Pod jednym z moich ostatnich wpisów użytkownik tagu przegryw @wyscrollowany okrzyknął Szumikka trollem wstawiającym wpisy o kupie, mimo że przecież Szumikk staż miał od niego większy i wstawiał mnóstwo życiowych głębokich wpisów. Dlatego też kusi mnie przeprowadzić poniższą ankietę. Zapraszam do udziału w celach naukowych ()

#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #incelios #wychodzimyzprzegrywu #nerwica #frenpill
niemalala7 - Szumikk znany był z głębokich przemyśleń na temat życia, rozważań system...

źródło: to_ma_byc_fakecel

Pobierz

Czy zgadzasz się z @wyscrollowany że Szumikk to troll?

  • Zgadzam się! 35.3% (12)
  • Gówno prawda! Był to truecell. 64.7% (22)

Oddanych głosów: 34

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czasem społeczność przegrywów domaga się głębokiego contentu od serca.


@niemalala7: Racja, jednak to niebezpieczny content. Nie był trollem, bo trolle nie dałyby tyle serca. Był dla siebie zbyt surowy... Mam identycznie jak On to opisał, jednak nikt nie jest śmieciem do utylizacji.

Potrzebował pomocy, wsparcia, zrozumienia. Katowanie siebie w takich sposób nie ma sensu.
  • Odpowiedz