Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka
Czeล›ฤ‡ ๐Ÿ˜€ rozbiรณrka 2 najlepszych letniaczkรณw wedล‚ug mnie ze stajni LV d-_-b

๐Ÿ’ŽLouis Vuitton Imagination๐Ÿ’Ž
https://www.fragrantica.com/perfume/Louis-Vuitton/Imagination-67370.html
Pochodzenie: Louis Vuitton Vienna
๐Ÿ”ฅOcena na fragrantica 4.55
200 ML do odlania๐Ÿ’ฅ10.0zล‚ za ml๐Ÿ’ฅ

โ›ฑLouis Vuitton Pacific Chillโ›ฑ
https://www.fragrantica.com/perfume/Louis-Vuitton/Pacific-Chill-81423.html
Pochodzenie: Louis Vuitton Vienna
๐Ÿ”ฅOcena na fragrantica 4.45
200 ML do odlania๐Ÿ’ฅ10.0zล‚ za ml๐Ÿ’ฅ

๐ŸšจMoลผliwoล›ฤ‡ odlania 30 ml do Flakoniku w stylu LV [Zaล‚ฤ…czone w zdjฤ™ciach] 10 zล‚๐Ÿšจ
๐Ÿ˜ฎ(Dla biorฤ…cych 2x30ml, w flakoniku LV - Sampel gratis!)๐Ÿ˜ฎ
๐ŸงชSzkล‚o odlewam od 10ml 3zล‚

๐Ÿ“ฌPaczki nadam czwartek bardzo pรณลบnym wieczorem bฤ…dลบ w piฤ…tek - wysyล‚ka DPD 10 zล‚
Boruciak323 - #perfumy #rozbiรณrka
Czeล›ฤ‡ ๐Ÿ˜€ rozbiรณrka 2 najlepszych letniaczkรณw wedล‚ug...

ลบrรณdล‚o: Zdjฤ™cie z biblioteki

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@lecoffe moลผliwe, ลผe byล‚ to sarkazm, aczkolwiek obraลผajฤ…c mnie pokazujesz i tak, ลผe jesteล› niลผej ๐Ÿ™‚โ€โ†”๏ธ๐Ÿ“๐Ÿ“ซ๐Ÿ“ชโœ‰๏ธ๐Ÿ“ฉ๐Ÿช„๐Ÿคฃ
  • Odpowiedz
@lecoffe edytuj swoje wypociny dalej, przed chwilฤ… siฤ™ przyznaล‚eล›, ลผe uลผyล‚eล› emotek a teraz nagle edit na โ€ždostosowuje siฤ™ do poziomu grupekโ€ a co do zdjฤ™cia. Jestem zainteresowany, jedziesz z tematem i imagination jest twรณj.
Boruciak323 - @lecoffe edytuj swoje wypociny dalej, przed chwilฤ… siฤ™ przyznaล‚eล›, ลผe u...

ลบrรณdล‚o: Zdjฤ™cie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
taki tam edicik ezz

@Boruciak323 napisaล‚em dokล‚adnie to samo tylko innymi slowami.

Btw, ล‚adnie musiaล‚o zaboleฤ‡, ลผe specjalnie przeruchaล‚eล› caล‚y mรณj profil na Facebooku i wykopie ลผeby siฤ™ jeszcze bardziej pogrฤ…ลผyฤ‡. Tak trzymaj tygrysie.
  • Odpowiedz
@lecoffe zaboleฤ‡ nie zabolaล‚o, szukaล‚em piล‚eczki do odbicia, niestety nie ogarniam co to โ€žlenny faceโ€ i nie wyล‚apaล‚em z tego powodu sarkazmu, to nie powรณd ลผeby kogoล› nazywaฤ‡ debilem, a fb nie musialem przeglฤ…daฤ‡.
  • Odpowiedz
@Boruciak323 jakbym chciaล‚ siฤ™ bawiฤ‡ w dziecinadฤ™ pokroju wrzucanie rzeczy z czyjegoล› FB na inny portal to w odpowiedzi na twรณj tekst o moich okularach z chฤ™ciฤ… umieล›ciล‚ bym twoje profilowe w wiesniackich oksach z piwem, ale mam na tyle godnoล›ci, ลผe takich rzeczy nie robiฤ™.

A tym czasem trzymaj siฤ™ i postaraj siฤ™ (chociaลผ trochฤ™) wydoroล›leฤ‡.
  • Odpowiedz