Wpis z mikrobloga

Ale przepyszny ból dupy Brudomira na jego profilu xD prawak, zwolennik wolnego rynku i zerowego socjalu potrzebuje maści na ból dupy, bo musi pójść do normalnej pracy xD

Koniec z życiem na koszt podatników Brudomir, posprzątaj klatkę schodową i won do zwykłej roboty xD

#wybory #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
JanuszKarierowicz - Ale przepyszny ból dupy Brudomira na jego profilu xD prawak, zwol...

źródło: 1000003422

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 19
Będzie mógł w końcu korzystać z dobrodziejstw wolnego rynku, a nie z biurokratycznego pierdzenia w stołek na koszt podatnika. Powinien być zadowolony.
  • Odpowiedz
@Last_Viking: warto dodać cały kontekst bo jest jeszcze śmieszniej

Jak udało się nam dowiedzieć, poseł miał również nielegalnie zajmować komórkę pod schodami, gdzie składował różne przedmioty. Administracja pod koniec 2020 roku zawartość tego schowka przeniosła do suszarni, a następnie wywiozła. Sośnierz ściągnął je z powrotem, za co musiał zapłacić.


https://wiadomosci.wp.pl/smieci-przed-mieszkaniem-posla-mam-pare-rzeczy-na-korytarzu-i-bede-je-mial-6902132158270080a
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: oglądałem wczoraj z nudów Polsat, akurat był Sośnierz w debacie.

Sam nie wiem, sprawiał wrażenie właśnie takiego gościa z osiedla, z którym by można było zakładać w piwnicy siłownię. Do parlamentu bym go raczej nie wybrał.
  • Odpowiedz