Wpis z mikrobloga

@#!$%@? drugi Wałęsa z ego do kosmosu i przekonaniu o własnej nieomylności. Ciekawe kiedy zacznie mówić, że on wie najlepiej, bo on "tymi rencyma obalył PiS".
  • Odpowiedz
@#!$%@?: On nie ma wyborców xD Za 3,5 roku wybory, w których władzy będzie bronić PO, możliwe że będzie mieć większą przewagę nad PiSem (W Polsce rządzi się raczej 2 kadencje, nie 1) i wtedy nikt nie będzie stawać na głowie, by zachęcać do głosowania na Hołownię, który będzie zmarginalizowany do tego czasu już na amen. Neutralizacja tego typa nastąpi już w 2025 podczas wyborów prezydenckich
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Chciał się wybić na babce co 15 lat w PE siedziała, myślał że ma czarną owcę tych wyborów że ona jest pewniakiem i zapewni TD rekordową ilość głosów. No i była... rekordowo niska.
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: razem z Kosiniskiem jest Holownia hamulcowym w koalicji. To dzięki nim nie ma jeszcze debaty w sejmie nad związkami partnerskimi bo torpeduja projekt. Wiem z zaufanego źródła w sejmie. A to wierzchołek "góry" z którym Tusk ma problem bo im się wydaje, że więcej od Tuska w tej koalicji znaczą. To wyborcy im pokazali gdzie ich miejsce
  • Odpowiedz
@#!$%@?:

razem z Kosiniskiem jest Holownia hamulcowym w koalicji. To dzięki nim nie ma jeszcze debaty w sejmie nad związkami partnerskimi bo torpeduja projekt.


a z czym jeszcze jest problem, co jeszcze hamują? mi się wydawało że oni tych związków nie poprą od początku. i to może się stać dopiero w sejmie nast. kadencji
  • Odpowiedz
@#!$%@?: ale co im nie pasuje? możesz coś konkretnego powiedziec?

bo jeśli im nie pasuje np kredyt 0 procent to ja się nie dziwie że marudzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak na razie dałeś tylko jeden przykład i to taki że sądziłem że ten temat jest dawno zamknięty.
  • Odpowiedz