Wpis z mikrobloga

Wczoraj was oczywiście trollowałem. Filmik z przejazdu był na zamkniętym odcinku drogi podczas prywatnego rajdu w Zieleńcu.

Jazda w rajdach wymaga niesamowitych jaj. Błąd może oznaczać rozwalenie się na drzewie, a nie tylko podrapanie felg albo obtarcie boku auta jak na torze.

Wiem, że na nagraniu nie wygląda to tak szybko, ale hamowania z dużych prędkości na zjazdach na tak nierównej drodze powoduje stresa. Linia przejazdu nie jest idealna, bo prawie wszystkie zakręty był ślepe, a część zacieśniała się, a ja miałem 2 przejazdy próbne i dopiero uczyłem się trasy. Teraz rozumiem po co są piloci z notatkami, bo jakby żonka mi czytała moje komentarze z przejazdu testowego to bym na dużo więcej sobie pozwalał.

Tym nie mniej fajna zabawa i chylę czoła dla szybkich kierowców w mustangach, którzy zrobili dobre czasy i gościa w ferrari F8, który nie bał się zaryzykować swojego auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody
cwlmod - Wczoraj was oczywiście trollowałem. Filmik z przejazdu był na zamkniętym odc...
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@assninja: Nie do końca otwarta. Wyjazd był organizowany przez klub samochodowy, do którego oczywiście możesz się zapisać lub zapisać na samą imprezę.

Rajd był tylko jedna z atrakcji. Do tego był koncert, alko integracja, przejazd po innych drogach w kolumnie (raczej szybkiej ;) ) loty helikopterem i na końcu wyjazd do Pragi z kwaterunkiem w Hiltonie old town i wyjście do klubu nocnego Cabaret Darling. Alko i taniec na stole w
  • Odpowiedz
@cwlmod: Czy ja wiem czy nas strollowałeś, nie czuję się strollowany, sam napisałeś, że nie mogłeś się powstrzymać od wciśnięcia gazu..Czyli, że było to coś spontanicznego, a nie coś na co się zapisywałeś. Każdy zakładał, że to w ruchu ulicznym więc się nie dziw, że przy takim założeniu wszyscy uznali to za ryzykowne jeśli coś mogłoby wyskoczyć zza zakrętu lub tam stać..
  • Odpowiedz
  • 0
@fff112: Na Ty przecież polega trollowanie misiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zastanowiłeś się dlaczego były dwa miejsca wyblurowane na filmie :D
  • Odpowiedz