Wpis z mikrobloga

Ale miło wstać i poczytać, że ruscy weszli na minę, rozbił się ruski samolot i nieudolną rosyjską propagandę @Grooveer ze jak f-16 beda startowac z polskich i rumunskich lotnisk, to rosja je zaatakuje (niewazne, ze nato by ja za to zmiotlo w dwa tygodnie i ze rosja i tak by nie wiedziala skad startuja). Widac panike u ruskich.

#ukraina #rosja #wojna
  • 28
  • Odpowiedz
  • 20
@Grooveer: tak tak, zreszta ruscy sami o tym belkotali w telewizji a tam leci najbardziej geste i zaden z ich pomyslow na "odpowiedz" sie nie sprawdzil bo kazdy konczy sie artykulem 5 a rosja i tak za kazdym razem placze i nic nie robi bo nie moze. A Polska i Rumunia czekaja juz od dwoch lat na te wasze ataki za przekroczenie czerwonej linii z tranzytem broni xD
  • Odpowiedz
ze nato by ja za to zmiotlo w dwa tygodnie


@robertkk: Hojnie, z tego co czytałem to zarówno Rosja i NATO przewidują eliminację trzonu Rosyjskich wojsk w 6-9 godzin w przypadku takiej konfrontacji.
  • Odpowiedz
@Grooveer: akurat Trump to jest nieprzewidywalny raptus i w przypadku ataku na nas nie zdziwiłbym się gdyby wjechał w ruskich na pełnej bez kombinowania i udawania, że nic się nie stało, albo że to była ukraińska OPL
  • Odpowiedz
@robertkk: Oczywiście, że Rosja również wtedy by nas zaatakowała, zasięg mają, nasza obrona przeciwlotnicza, rakietowa nawet miejsc strategicznych raczej kuleje. Nie twierdzę, że Rosja by nas pochłonęła, ale jestem przekonany, że kilka rakiet by na Polskę spadło i to nie na na jakieś wiochy. Teraz, zanim by się NATO ruszyło, czy by się ruszyło i w jakim stopniu to ciężko przewidzieć. Czy NATO by zaryzykowało globalnym konfliktem w imię kilku rakiet
  • Odpowiedz
  • 5
@lentilek: przypominam ze nato aktualnie pomaga ukrainie, ktora nawet nie jest w nato i to taka bardziej cywilizowana rosja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Grooveer: Trumpowi to ogolnie ciezko bedzie rzadzic z wiezienia, chyba ze zrobicie z niego bandere 2.0
  • Odpowiedz
@robertkk: Trump nie trafi do więzienia. Najwyżej będzie miał areszt domowy na czas kampanii wyborczej. Tylko paradoksalnie zwiększy to jego poparcie, bo będzie "prześladowany z powodów politycznych".
  • Odpowiedz