Wpis z mikrobloga

Chyba najłatwiejszy MoC od początku gry () 4 cykle w tym teamie za pierwszym razem, ale spróbowałem w kilku innych kompozycjach i nawet z dwiema tylko 5 (bez Boothilla i Acheron) weszło 7 cykli lekko. Trochę to smutne, bo kilka pierwszych MoC było świetne - trzeba było kombinować, optymalizować i na styk się czasami udawało w 10 zmieścić. A teraz to ez mode (,)

Mam nadzieję, że Divergent Universe w 2.3 będzie miało jakiś tryb trudnością podobny do GG12 <3

#honkaistarrail
Nymphis - Chyba najłatwiejszy MoC od początku gry (╥﹏╥) 4 cykle w tym teamie za pierw...

źródło: moc

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Nymphis:

Masz dwa teamy pełne 5 starów, z czego cztery super świeże, bo wyszły od wersji 2.0, może jeszcze z eidolonami i signature conami (widziałem że coś pisałeś że acheron E4 i się jeszcze zastanawiałeś nad E6).

Grasz na easy i się dziwisz, że jest easy.
  • Odpowiedz
@Nymphis: ile żeś hajsu władował w to to tylko Ty wiesz. Ja mam regularne 50/50 z przekładanymi gwarantami i wyłamał mi się tylko asshole czy tam butthole tfu Boothili i to tylko dlatego pewnie że będzie run na Sam.
  • Odpowiedz
@Nymphis: Gdyby z takim lineupem było trudno to by się ludzie załamali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Imo w żadnej gierce hoyoverse endgame nie jest przesadnie trudny, konstelacje na postaciach i bronie to zawsze były wytrychy pod łatwe przejścia. Tym bardziej w hsr gdzie dużo bardziej liczą się suche liczby z racji turowego systemu walki.
  • Odpowiedz
  • 2
@internet_user7: @PiersKurczaka
Tak jak pisałem dalej, próbowałem różnymi teamami - nawet takimi z 1-2 5 (łącznie na obie połówki) i bez dedykowanych LC. Jasne, że grając OP teamami wszystko będzie łatwe - ale pomijając to, ten MoC jest bardzo łatwy w porównaniu do poprzednich.
Bodajże w 2.4 ma być jakiś tryb co będzie skalował wszystkich do jednego poziomu, więc będzie even playing field.

@Reanef
Zdecydowanie za dużo,
Nymphis - @internet_user7: @PiersKurczaka 
Tak jak pisałem dalej, próbowałem różnymi ...

źródło: ugh

Pobierz
  • Odpowiedz