Wpis z mikrobloga

@PurpleShirtedEyeStabber: Hmm, po 5 latach w sumie jedyne co bym zmienił to prysznic zamiast wanny i drewniane parapety zamiast białych. Z całej reszty rozwiazań jestem zadowolony, mimo że to moje pierwsze mieszkanie było i praktycznie wszystko sam projektowałem i robiłem.
  • Odpowiedz
Sam zastanawiam się czy nie zrobiłem błędu rezygnując z osobnego WC z prysznicem (3,5m2) + łazienki (4,5m2) na rzecz 1 większej łazienki (8m2). Ale uznałem, że jak nie ma dzieci w planach to dla 2 osób więcej sprzątania niż pożytku.
  • Odpowiedz
@Fristo: bo ten konglomerat się rysuje, matowi, odbarwia. Trudniej go utrzymać w czystości i generalnie syf.
@ATAT-2 mam lakierowane, jakimś odświeżaczem czy czymś innym psikniete było i się piękne białe drzwi odbarwily. Każde uderzenie w drzwi skutkuje potencjalnym pęknięciem lakieru, a pęknięty lakier oznacza potencjalny dostęp wilgoci i puchnięcie.
Drzwi oklejone mimo wszystko są bardziej wytrzymałe
  • Odpowiedz
Nigdy więcej nie zrobię epoksydu w łazience, schody bym lepiej zaprojektowała, a nie jako tako, byle się zmieściły. Trochę szerszą garderoba, bo może ja się ze swoimi gabarytami mieszczę, mój partner niekoniecznie. Żadnego drewnianego blatu w aneksie kuchennym, lepiej dołożyć i wziąć kamienny. Zamykana kabina - walk in wygląda fajnie, ale mimo dobrych spadków nie ma opcji na dywanik łazienkowy.
  • Odpowiedz
mimo dobrych spadków nie ma opcji na dywanik łazienkowy


@Noonecares123: może zasadniejszym pytaniem jest po co komu dywanik łazienkowy? xd
Jedyny pomysł jaki mi przychodzi do głowy to zimna podłoga ale nawet przy konwencjonalnym ogrzewaniu położenie maty grzewczej na te kilka m^2 w łazience to są śmiesznie niskie koszty zarówno montażu jak i użytkowania
  • Odpowiedz