Wpis z mikrobloga

Typowe wychodki w natarciu. Zarzucają kobietom egoizm, bo te nie chcą poświęcać SWOJEGO ciała i życia dla dziecka, którego potrzeby posiadania nie czują, podczas gdy facet w czasie ciąży i połogu nie będzie miał kuli u nogi i będzie robił co chciał, dlatego nie rozumie problemu. Nie rozumie, bo go nie dotyczy i nie wie, jak to wszystko działa w praktyce i że łatwo jest tak narzekać, wymagać od innych ale nie od siebie.

Gdyby to faceci rodzili dzieci, to poświęciliby się w imię narodu? Taki uj, wymagać to mogą oni ale nie od nich. A póki nie ich ciało to chcą się wspiertalać z butami w cudze życie.

My jesteśmy egoistkami, bo nie chcemy sprowadzać na przeludniony świat więcej istot, a oni, za to że wymagają od nas porzucenia naszych planów i potrzeb, to już nie są egoistami.

Zapominając, że nie liczy się ilość a jakość i dużo dzieci wychowanych w biedzie i patologii, gdzie ich potrzeby emocjonalne nie są przez rodziców zaspokajane lub panuje przemoc to gorsza opcja niż mniej dzieci ale szczęśliwych, wykształconych i pewnych siebie.

To politykę trzeba zmienić, a nie mieć pretensje do kobiet, że nie chcą rodzić dzieci.

A drugi też się popisał - wychodki to takie ćwierć mózgi, że nie potrafią przyjąć, że kobieta ma swoim rozum i potrafi sama za siebie decydować. Te prymitywy myślą, że kobiecie trzeba palcem pokazać, że to jest dobre dla niej a to złe i wybór bezdzietności to nie jest świadomy wybór różowej, tylko zwykła propaganda na którą one się łapią xD taaaak, bo ci co tak twierdzą wcale a wcale nie są podatni na propagandę, mają swój rozum bo są facetami i to jest opcja domyślna dla tej płci ( ͡° ͜ʖ ͡°). Żałosne.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #dzieci #macierzynstwo #lewica #prawica #p0lka #polityka #childfree #antynatalizm
AlienFromWenus - Typowe wychodki w natarciu. Zarzucają kobietom egoizm, bo te nie chc...

źródło: IMG_20240610_122550

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Ale to Konfederacja przecież jest bardziej konserwatywna od Lewicy więc na tą chwilę to chyba same drogie kobietki chcecie być pod butem konserwatystów.

I nic nie widzę tutaj o gospodarce tylko płacz że faceci chcą by kobiety rodziły dzieci.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: o uj ci chodzi o czego ode mnie chcesz? Czy ja głosowałam na konfe że tak do mnie się przypiertalasz?

Wy musicie wychodzić z jednej fabryki, wszyscy niebiescy muszą pisać do różowych w liczbie mnogiej zarzucając nam hipokryzję, bo jedna jednak śmie myśleć inaczej niż druga xd
  • Odpowiedz
dla dziecka, którego potrzeby posiadania nie czują


@AlienFromWenus: Ważniejsza od "potrzeby posiadania" dziecka, walącego się systemu, skaczącego po samochodzie murzyna itp itd jest możliwość cierpienia i żałowania zaistnienia przez to dziecko, i TO w pierwszej kolejności i jako jedyne powinno być brane pod uwagę.
  • Odpowiedz
A najlepsza propaganda to taka, po której myślisz, że to co ci wmówili to twoje własne zdanie.


@zmarnowany_czas:

Tylko że magicznie to właśnie faceci są święcie przekonani, że "kobiety się dały łatwo na to złapać", i nawet sam to potwierdzasz, bo jesteś zdania, że te kobiety, które nie chcą mieć dzieci, na pewno nie mają ich z własnej woli, tylko zostały zmanipulowane tak, że myślą, że to ich własna wolą. Tylko faceci mają takie myślenie na temat kobiet, wmawiając im, że nam się zawsze wszystko wydaje, że to wychodzi od nas. Faceci od setek lat nie potrafią przyjąć do wiadomości że kobiety mają swój rozum! I ty jesteś tego
  • Odpowiedz
@ZabyWkaluzyWlesie: mam świadomość że może cierpieć, ale że może być szczęśliwe - w zależności od tego, jakich będzie mieć rodziców i rówieśników.
Nie wychodzę z założenia, że każdy kto się urodził będzie cierpiał. W pewnym sensie może odczuwać przykrości, zawód i niewygody, ale to nie to samo, co ciężkie wypadki, choroby i traumy.

Niektórych to omija jakoś w życiu, innych nie, ale mając świadomość, jakim rodzicem by się było, odpowiedzialnym
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: nie ignorantko. Każdy się łapie na podobną propagandę, zarówno faceci jak i kobiety. U kobiet to bezdzietność, a u facetów coś innego. Czym są zasrane kobiece media? "Mam psiecko", "nie mam dzieci i mi z tym dobrze" i inne gówna. A potem taka Julka to czyta i uznaje, że to jest też jej zdanie, bo jest ciągle wystawiona na jeden przekaz.
  • Odpowiedz