Wpis z mikrobloga

Ja uważam, że nie ma co się cieszyć z wyniku #konfederacja
Środowisko które kreuje się na antysystemowe i wolnościowe wcale nie zagwarantuje nam „wolności” tylko jakiś kolejny wariant rzeczywistości który z wolnością nie ma nic wspólnego.
To samo z tym antysystemowym podejściem - no Mentzen już niejednokrotnie pokazał jakim jest antysystemowcem.
Co do Brauna - gość jest dziwny. Głosował za tym by zablokować ukraińskie zborze, bo rolnicy, bo polskie rolnictwo zagrożone, ale białoruskie i rosyjskie zborze jak było kolejne głosowanie już zupełnie Braunowi nie przeszkadzało i „zapomniał” o sytuacji rolników w Polsce. Gość patrzy w stronę Rosji, a teraz dostał się jeszcze do PE, a to oznacza, że będzie próbował mieszać i utrudniać, ale nie dlatego, że jest w tym sens, tylko że jego wzrok jest skierowany w stronę Rosji.

To tylko moja opinia. Nie mam bólu dupska - konfederacja jest zbyt słaba by wygrać i zmieniać prawo w Polsce i długo jeszcze tak będzie.

#polityka #parlamenteuropejski #europa #rosja #braun #wybory
  • 2
  • Odpowiedz
@GwachQar: konfa to zbiór randomowych pokemonów z domieszką szurów i onuc.
Głównym i jedynym w zasadzie spoiwem tego środowiska jest "najważniejsze aby lewaków dupa piekła". And nothing else matters.
  • Odpowiedz