Wpis z mikrobloga

Fenomen Brauna byc moze bierze sie z tego, ze jako pierwszy na powaznie zabral sie za szarganie lewackiego tabu, ich swietosci, ktore sa wszechobecne w systemie tworzonym przez ludzi spod znaku Gazety Wyborczej.

On odpala te bomby, ktorych nikt nie probowal rozbroic, bo o pewny rzeczeczach - jak o bredniach o polskiej odpowiedzialnosci za holokaust, czego dowodem mialy byc bzdury o Jedwabnym - po prostu mowic nie mozna.

Paliwa ma duzo do dzialania i ja rozumiem frustracje, ktora przez dekady sie u ludzi nagromadzila

#wybory #konfederacja #braun #polityka
IdillaMZ - Fenomen Brauna byc moze bierze sie z tego, ze jako pierwszy na powaznie za...

źródło: 1000003014

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Oprócz tego co napisałeś dopisałbym anty-ukraińskość. Moim zdaniem wielu umyka kwestia tego że coraz więcej ludzi staje się niechętnymi Ukraińcom. I tu nie chodzi o żadne onuce itp. po prostu stykają się życiu codziennym z Ukraińcami z tej ostatniej fali emigracji związanej z wojną. A to są niestety w dużej części inni Ukraińcy niż ich rodacy, którzy tutaj przyjeżdżali w latach 2012 - 2022 r. z którymi generalnie nie
  • Odpowiedz
Po prostu napisz, że wadzi wam,


@Crusader_Universalis: Ale czemu piszesz nam? Ja nie głosuje na Brauna ani na Konfederacje.

klasa średnia. Często lepiej wykształcona i sytuowana

Są dwie grupy Ukraińców z tej nowej fali emigracji z którymi jest w Polsce obecnie problem. Jedna to patole - pół, pseudo gangsterzy. Dużo piją i szukają zaczepki.
Druga to ich odpowiednik fajnopolaków. Ci się znowu wywyższają, traktują swoich gorzej sytuowanych rodaków i nas
  • Odpowiedz
@Thorkill:

Ale czemu piszesz nam? Ja nie głosuje na Brauna ani na Konfederacje

Wybacz, błędne założenie.

Skąd wzięła się pierwsza grupa? Tzn. kto ich przepuścił przez granicę? Mi się wydawało, iż biedacy gniją w okopach, jak tutaj widzę, może
  • Odpowiedz
Mi się wydawało, iż biedacy gniją w okopach, jak tutaj widzę, może i błędnie.


@Crusader_Universalis: Sporo ich patologii przyjechało tu w pierwszym okresie wojny: luty 2022 - lato 2022 r. Pewnie jakimiś łapówkami załatwili sobie niezdolności do służby wojskowej albo udając studentów. Część na szczęście pojechała potem dalej na Zachód, ale reszta niestety została. Niektórzy pracują dorywczo w nisko płatnych zawodach, inii się parają para-gangsterką.
  • Odpowiedz
Są dwie grupy Ukraińców z tej nowej fali emigracji z którymi jest w Polsce obecnie problem. Jedna to patole - pół, pseudo gangsterzy. Dużo piją i szukają zaczepki.

Druga to ich odpowiednik fajnopolaków. Ci się znowu wywyższają, traktują swoich gorzej sytuowanych rodaków i nas Polaków jak jakiś gorszy sort. Są bardzo roszczeniowi i bardzo egoistyczni.

@Thorkill: co ty masz za problem z drugą grupą? Krzywdę Ci jakąś robią tym wywyższaniem
  • Odpowiedz
  • 0
@IdillaMZ ale co on takiego zrobił?
W kontekście tego wykładu, #!$%@?ł mikrofon.
Nagłośnił sprawę - ten idiota co wykłada może stać się bardziej popularny.

Jako poseł ma chyba skuteczniejsze metody na walkę z takim ludźmi.
Nie wydaje Ci się, że on sam siebie promuje takimi zabudowaniami, niż realnie coś robi?
  • Odpowiedz
co ty masz za problem z drugą grupą? Krzywdę Ci jakąś robią tym wywyższaniem się?


@huudyy: Dyskusja jest o fenomenie Brauna a nie o mnie. Ja na niego nie głosowałem więc generalnie mi to przeszkadza w niewielkim stopniu. Ale są takie drobne sytuacje które się kumulują. np. ostatnio na poczcie miałem odebrać paczkę i musiałem czekać 10 minut bo właśnie taka roszczeniowa Ukrainka kłóciła się z obsługą o odbiór paczki
  • Odpowiedz
Ale są takie drobne sytuacje które się kumulują. np. ostatnio na poczcie miałem odebrać paczkę i musiałem czekać 10 minut bo właśnie taka roszczeniowa Ukrainka kłóciła się z obsługą o odbiór paczki która nie była na jej nazwisko.


@Thorkill: XDD jakbym miał Ci wymieniać ile razy #!$%@?ła mnie roszczeniowa p0lka, to by mi czasu nie starczyło. Rozumiem czepiać się banderowców, pijaków z Odessy czy bandytów co z Donbasu przyjechali, ale
  • Odpowiedz