Wpis z mikrobloga

Właśnie realizowałem swoje dzisiejsze postanowienie, że będę ćwiczył. Zrobiłem dość mało, ale czuje się bardziej wykończony niż po jakimkolwiek granym koncercie i przenoszeniu sprzętu.

Ustaliłem sobie tak:

1. 15 pompek, rozciąganie chwyt za najwyższy szczebel drabinki i zwis

2. 15 skrętoskłonów, rozciąganie chwyt za najwyższy szczebel, zwis i podciąganie kolan do góry.

3. 15 przysiadów

4. 15 pompek tyłem, ręce z tyłu chwytają ławeczkę, rozciąganie chwyt za najwyższy szczebel drabinki i zwis.

Po wykonaniu tych 4 punktów powtórka.

Teraz pytanie jest sens wykonywania takich ćwiczeń, nie robię jakiegoś błędu w kolejności, jak będę ćwiczył codziennie? Mam w planach z czasem robić po 20,30 pompek, skrętoskłonów, przysiadów oraz zwiększyć liczbę serii ćwiczeń z 2 do 3,4.

Całość ćwiczeń dzisiaj to mniej niż 20 minut razem z moim sapaniem i ociąganiem się.

#kiciochpyta #suchoklates #mikrokoksy #cwiczenia #szybkaporadadlamirka
  • 7
  • Odpowiedz
@h540tueihroy4ewpi5rutewripotjeorit: Chociaż odrobinę zmienić swoją sylwetkę, kondycje i trochę siły sobie wyrobić. Nie specjalnie chcę robić z siebie koksa, kulturystę. Jestem bardzo chudy całe życie, ćwiczyłem kiedyś, ale nie dawało mi to efektów. Przybierać na wadzę nie potrafię, nie zależnie ile jem.
  • Odpowiedz
@h540tueihroy4ewpi5rutewripotjeorit: Musiałbym jeść jakieś odżywki, a tutaj się nie znam i wole tym nie zajmować, by jakiegoś świństwa nie wziąć czasem. Jak tak piszesz, że nawet takie ćwiczenia mi pomogą to się ciesze. Planuje to robić coś na zasadzie jak picie ciepłego mleka przed snem czy wieczorne szczotkowanie zębów. Krótkie, szybkie, proste codziennie czynności, które wchodzą w nawyk.
  • Odpowiedz
@garindaan: "Przybierać na wadzę nie potrafię, nie zależnie ile jem." Bo ciągle jesz za mało. I nie bez znaczenia jest to co jesz. Ćwicz, apetyt sam przyjdzie, żołądek się rozepcha i będziesz mógł jeść więcej i rosnąć. Do robienia pompek polecam kupić sobie poręcze, niebawem będziesz robił te 30 na luzie a szkoda stawów.
  • Odpowiedz