Wpis z mikrobloga

Podsumowanie sezonu kibicowskiego.

#legia - w sumie chyba skończyło się lepiej, niż się spodziewałem, choć wbrew niektórym ananasom nie wierzyłem w MP już na starcie, @thorgoth może jakiś zakład na sezon 24/25?
Trzecie miejsce i tym samym gra w Europie w następnym sezonie, skompromitowanie Lecha w Poznaniu, niezłe, choć jednak z dużym niedosytem panoszenie się w LKE w aktualnym. Strata jednego absolutnie kluczowego gracza, który się zawsze starał, i jednego kluczowego starającego się zawsze wtedy, gdy obserwowali go agenci zagranicznych klubów, w połowie rundy i granie Rosołkiem już do końca. Najbardziej mnie chyba wkurzyło idiotyczne odpadnięcie z PP z Koroną i strata punktów z patałachami z ŁKS w Łodzi.
2024-2025- wielkich nadziei nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) te transfery z Luquinhasem na czele to xD raczej. Jak będzie znowu trzecie miejsce, to uznam za sukces.
Ocena sezonu- 3/5

#realmadryt - sezon prawie idealny, bo CdR jednak nie wpadło ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
No cóż, jeszcze wpadnie. Wygrana LM po wyeliminowaniu City, wygrana La Liga po łatwym wyprzedzeniu najgroźniejszego rywala, czyli Girony, dwa zwycięstwa w klasykach, morda się cieszyła sama czasem, jak wygrywali, bo na pewno nie zawsze wtedy, gdy grali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak zwykle pokazywali charakter wtedy, gdy to było najważniejsze, Vini rozwija się w tempie zastraszającym i po raz kolejny był absolutnie kluczowym elementem układanki, zwłaszcza w LM.
Bardzo ciekawy następny sezon, Mekambe, Endrick, (może) Davies, do tego aktualna paka młodych Jude, Vini, Cama, Tchou, Brahim + stary szwagier, Guler mam nadzieję, że zostanie, a Rodrygo pojedzie sobie do niebieskiej części Manchesteru albo do Paryża. Ciekaw jestem, kto i jak zastąpi Kroosa i jak (bo nie czy) Carlo to poukłada z Kylianem.
Ocena sezonu- 5/5 (nawet bez CdR), jprdl, dwie porażki w ciągu sezonu. Kosmos.

#united - śmieszne w sumie, że ta drużyna kończy sezon z trofeum, a PROJEKT MILIONLECIA "BOŻE JAK TA PIŁECZKA CHODZI" PANA TRENERA MIKELA ARTETY- zero tituli ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Zęby zazwyczaj bolały, no ale parę pozytywów widzę. Jest Mainoo, jest Penaldes, wg mnie niezły sezon Garnacho, nasz Haaland z przeceny coś tam czasem strzeli, mam nadzieje związane z Kambwalą i Diallo, wrócą Lisandro i Harry. Jeszcze może łysy grzyb coś tu ugra, choć mam pewne wątpliwości.
Czy można mówić o rozczarowaniu? A czy ktoś miał wielkie oczekiwania w sumie?
Ocena sezonu- 3/5

#juventus - przestałem w sumie oglądać po poprzednim sezonie, więc nie mam żadnych mniej lub bardziej ciekawych wniosków. Gratuluję Pucharu Włoch (to akurat oglądałem).
Ocena sezonu- x/5

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach