Wpis z mikrobloga

2021 - wraca do Polski, musi się zmierzyć z państwem całkowicie przejętym przez Kaczyńskiego, wliczając w to służby, prokuraturę, sądy, Trybunał Konstytucyjny, Sąd Najwyższy, telewizję i media
2022 - gromadzi wokół siebie przyszłych potencjalnych koalicjantów, odbierając Kaczyńskiemu ewentualny plan B
2023 - dzięki zdolnościom koalicyjnym tworzy rząd pomimo porażki w wyborach parlamentarnych, od razu odpolitycznia media publiczne i bierze się za rozliczanie poprzedniej ekipy
2024 - prowadzi do pierwszego zwycięstwa PO od 10 lat

Mówcie o nim co chcecie, ale chłop to jest pierwsza linia europejskich polityków. Mógłby od dawna wygrzewać się na Majorce za potężną emeryturę z Brukseli i bawić się z wnukami, ale zdecydował się zakasać rękawy i zanurkować po raz kolejny w polskim bagnie żeby wyciągnąć nas z autorytarnych łap Kaczyńskiego i stawić czoła Orbanom, Salvinim i innym Ficom, oraz przede wszystkim z ich głównym mocodawcą nadającym z bunkra w Moskwie.

JE Donald Tusk

szanujesz = plusujesz

#wybory #sejm #polityka
Maurelius - 2021 - wraca do Polski, musi się zmierzyć z państwem całkowicie przejętym...

źródło: pap_20240604_1Y0

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Maurelius: Co by nie mówić o Tusku to jest to polityk najwyższej klasy, myślę że jaki przywódca bije Kaczyński na głowę. Szkoda że nie mamy takich polityków w innych ugrupowaniach.
  • Odpowiedz
@Maurelius:
Ale pieprzenie, jego nieudolność, dała pisowi 8 lat rządów, a unia robiła co mogła, żeby rządy pisu upadły, najpierw zabrano Polsce fundusze, a po zmianie władzy je przywrócono
  • Odpowiedz
Fanem nie jestem, ale mam dużo respektu. Polityk wagi ciężkiej. Przez oststnich 8 lat prawica takiego nie stworzyła.


@PiccoloColo: prawica nie mogła takiego stworzyć. Taka domena partii wodzowskich. Nikt nie podskoczy powyżej naczelnika.
  • Odpowiedz
przecież to lamus, który NIC nie robi w robocie..

dajcie spokój, dostał promocje za nowość za parę miesięcy go rozniosą na amen


@nutka-instrumentalnews: Idź zaspamuj coś a nie komentarze piszesz. Nie płacą ci za komentowanie, tylko pisanie jednakowych wpisów,
  • Odpowiedz
przecież to lamus, który NIC nie robi w robocie


@nutka-instrumentalnews: a nawet jeśli to prawda - to pokazuje tylko jak poniżej poziomu jest cała reszta jego przeciwników i jakie dno den reprezentują xD
  • Odpowiedz