Wpis z mikrobloga

@pyczasty mam nadzieję, że zdolności obrony przed stawianymi zarzutami masz większe niż zdolności plastyczne bo popełniłeś dzisiaj na tagu wykroczenie polegające na prowadzeniu agitacji w trakcie ciszy wyborczej i bądź pewny, że ktoś (nie mówię, że ja, ale to bez znaczenia) pociągnie tę sprawę znacznie dalej niż tylko zgłoszenie posta w administracji wykopu i gwarantuję ci również, że zrobi to profesjonalnie, opisując czas, miejsce i sposób popełnienia czynu dokładnie w taki sposób w jaki robią to prokuratorzy w aktach oskarżenia, tak, że wystarczy tylko przepisać go z zawiadomienia do aktu oskarżenia. Także spytaj mamę ile ma odłożone w skarpecie i zawiadom ją, że od któregoś z najbliższych miesięcy pasztetowej będziecie jeść znacznie mniej niż zwykle #kononowicz #patostreamy #szkolna17 #afera
NicolasLatifi - @pyczasty mam nadzieję, że zdolności obrony przed stawianymi zarzutam...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-9 o 19.39.27

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Ah, jak ja dawno widziałem jakikolwiek jego wpis, czarna to jest czarna, to jest dopiero czarna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AntyLateksowy: najzabawniejsze, że ja też nic nie widzę jego bo mam go dawno na czarno, ale wklepałem w google "wykop kononowicz" i link "pyczasty" był trzeci w wynikach. Zaciekawiony kliknąłem, rest is history ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
największym i jedynym osiągnięciem życiowym #!$%@?


@AntyLateksowy: kto wie, kto wie, oprócz figurowania w archiwach brytyjskiego Social Service czy jak to się tam nazywa ma również szansę na hall of fame polskiego KRK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz