Wpis z mikrobloga


Niska frekwencja w południowo-wschodniej Polsce najmocniej uderzy w cenę Konfitur na rynku, gdyż tam na nie jest największy popyt oprócz Pistacji. To jest bardzo ciekawe, bo nie wiem czy ktokolwiek inny ma takie spadki względem prognoz do finalnej ceny (wyniku).

Miał być czarny koń, a podejrzewam, że będzie największe odchylenie od sondaży i max 6,7 zł za kilogram.
Kopyto96 - !#polityka #wybory

Niska frekwencja w południowo-wschodniej Polsce najmoc...

źródło: images

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Mariaci: Ale w jakim sensie ja się mam oszukiwać? Ja nawet kupiłem te konfitury dziś, ale patrzę chłodno na hurraoptymistyczne nastroje sprzed kilku dni, po tym co wyprawia się z frekwencją na bazarku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kopyto96: Nie jestem przekonany, czy baza Konfitur to tylko południowy-wschód. Jednak wciąż im zostały resztki sentymentu w dużych miastach (jako spadek po kucach). Poza tym skoro kampania była skierowana na zdobycie nowego elektoratu to kto wie może się tym razem udało (co nie udało się w 2023).

Wybory do PE to też plebiscyt pro/anty EU i jednak ta partia jest najbardziej "wiarygodna" dla tej drugiej opcji. Nowa Prawica w 2014 roku
  • Odpowiedz