Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad wymianą xboxa series s na series x. Nie jestem jakimś zawodowym graczem, ale lubię jak gra wygląda lepiej. Problem w tym, że patrząc na filmiki porównujące np. AC: Valhalla między wersją S a X nie widzę za bardzo różnicy w szczegółach grafiki. Czy różnica jest tylko w rozdzielczości? Wiem, że jakość tekstur też jest niższa, ale szczerze mówiąc podczas gry chyba tego się nie zauważa. Mam budżetowy 50 calowy telewizor 4k. Cena nie jest jakimś dużym problemem, bardziej to, że będę musiał sprzedaż starą konsolę na allegro. Czy faktycznie jest jakaś znacząca różnica w jakości grafiki między tymi konsolami, czy różnica jest na tyle mała, że nie warto sobie zawracać tym głowy?
#xbox #xboxseries #xboxseriesx

Warto wymienić xbox series x na xbox series x?

  • Warto 60.0% (24)
  • Nie warto 40.0% (16)

Oddanych głosów: 40

  • 19
  • Odpowiedz
@cybher2: Sa gry które na X działają w 60fps, a na S w 30. To już jest game changer. W zależności od produkcji mogą być tez różnice w grafice ale oko idzie sie przyzwyczaić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cybher2 tak, tak. Też nie jestem jakimś zapalonym graczem, zresztą nigdy nie byłem. Też wahałem się między S a X (Tv 50' 4K Xiaomi) i wybór padł na S. Jak zapalonym graczem nigdy nie byłem tak nie zostałem, przez rok #!$%@? się na grafikę która na S jest #!$%@? albo...30 fps i nadal #!$%@? grafika. #!$%@? się, kupiłem X na promo, włączyłem. Pierwsze wrażenia: wooow! Jak różowa odpaliła HP to WOOOOW!
  • Odpowiedz
Gdzie lepsze kompatybilnosc oprocz tego ze mozna sobie plytke wlozyc? xD


@biczek: Gry, które dostały ulepszenie do Xbox One X działają na Series X właśnie w tej wersji. Na Series S odpala się wersja z One S
  • Odpowiedz
@biczek : Grasz na Series w wersję z Series, a ziom gra na One w wersję z One, multiplayer jest wspólny

Wsteczna kompatybilność to odpalenie wersji z One na Series, czyli np. takie Red Dead Redemption 2 czy Mad Max - i na przykład te gry będą lepsze na Series X niż Series S
  • Odpowiedz