Wpis z mikrobloga

Hej,
Myślę o kupnie czytniko-notatnika. Ma służyć głównie do notatek, rysowania prostych diagramów, przeglądania internetu i czytania książek.
Nie chce wydawać zbyt dużo - bo nie wiem czy to nie będzie jak z pozostałymi moimi zakupami - będą leżały i się kurzyły.
Jako że chce rysować diagramy, lub inne rzeczy do pracy to potrzebuje 10.3.
Patrząc cenowo to mam wybór taki

1. Scribe - tutaj problemem jest przeglądanie internetu, scribe nie ma możliwości przełączenia na szybsze odświeżanie więc tutaj jest słabo. Jedyny plus że na amazonie (odliczając Vat) można je wyrwać w fajnych cenach
2. Kobo elypsa 2E - to samo co wyżej, można w outletach złapać w fajnej cenie - ale przeglądanie internetu jest tutaj też udręką.
3. Inkpad x pro - ma lepsze odświeżanie, cena też porównywalna do poprzednich, wydaje się być ok
4. Onyx Note Air 3 / Go 10.3 - tutaj nie widziałem niczego tańszego i trzeba mocniej doinwestować względem Inkpada ale sam nie wiem czy się opłaca, gdyby jeszcze był autoclean i Kaledo 3 żeby to działało naprawde płynnie...
5. Guoyue K3 Color - jest kolor, to niby tańsze Bigme, jest odświeżanie, ale jakoś się tego boje :P

#czytniki #ebook #kindle #boox #pocketbook #kobo
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@Cyfranek: 2400, sporo więcej niż X Pro, a za 2400 to chyba wolałbym Note Air 3 C - lepszy auto clean, Android 12, ale to jest powyżej tego co chcę wydać - a X Pro można dorwać z outletu za 1400.
  • Odpowiedz
@Pepperek: mam boox note air2plus, z miejsca brałbym 3 b/w lub tego go 10.3. rewelacyjne sprzęty do tych zastosowań. Zawiodłem się trochę na przeglądaniu neta bo jednak odświeżanie nawet na najlepszej opcji to tylko dodatek.
  • Odpowiedz