Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was wymieniał #digitizer w swoim #smartfon #iphone ?

Może jakiś #serwispc lub #serwisgsm się wypowie?

Mam coś takiego na oku http://allegro.pl/0-oryginalny-ekran-dotykowy-nokia-lumia-920-i4093358893.html

jako że w mojej lumi pękł mi digitizer a NPC zaśpiewał 670pln za wymianę wyświetlacza wraz z digitizerem - więc zastanawiam się nad takim posunięciem.

I stąd moje pytania:

#1 jak po takiej 'naprawie' działa telefon? Czy dotyk działa tak samo jak na oryginalnym digitizerze?

#2 czy widoczne są jakieś różnice w jakości wykonania?
  • 11
  • Odpowiedz
@qwelukasz: wymieniałem kilka razy w iphone. raz trafił mi się paśnikowy wyświetlacz, na którym wszystko było siwe. sama wymiana nie jest skomplikowana, jeżeli masz zestaw wkrętaków precyzyjnych i stabilną rękę. trudniej o dobre źródło części zamiennych.
  • Odpowiedz
@qwelukasz: różnicy nie ma w precyzji jeżeli o to pytasz. na nowym digi będzie pewnie już taśma klejąca naklejona, wystarczy LCD dobrze wyczyścić ze starego kleju, odtłuścić, nakleić nowy digitizer, dobrze docisnąć i jest.

Klej w ciepłym pomieszczeniu.
  • Odpowiedz
  • 0
@qwelukasz: działało tak samo. Kumplowi wymieniłem. Zainstalowałem jakąś aktualizację, ale nie wiem czy to black był. Używałem z tydzień i chodziło jak wcześniej.
  • Odpowiedz
@yodaa1: chyba nie, z tego co czytałem to w niej ekran jest po bokach przyklejany do digitizera. Wolałbym to komuś oddać co bym później kurzu nie miał pod wyświetlaczem.
  • Odpowiedz