Wpis z mikrobloga

#perfumy

Mam ochotę na jakiegoś taniego blind buya, który nie jest arabem. Coś w okolicach smrodków od lalique czy rochasa. Podrzućcie jakieś propozycje, dobrzy ludzie. Tylko żeby nie pachniało jak default_mezczyzna.exe
  • 22
  • Odpowiedz
@FELIX90 zajebista są, moje ulubione perfumy na lato, a kosztuja koło stówki, ale masz rację to nic w stylu lalique, ale jak najbardziej spełnia kryteria nietypowych męskich xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Koksixk: z tym lalique to bardziej chodziło o widełki cenowe tak 1-2zł/ml. Samo lalique mi nie leży, od wszystkich ich perfum boli mnie głowa i chce mi się wymiotowac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sayiv to polecam te uomo? To pachnie jak lekki szare mydło z dodatkiem cytrusów i delikatnego piżma, a parametry są zajebiste. Lekkie na każdą okazję i na co dzień
@FELIX90
Nie wiem co to ma do tematu, o każdych perfumach znajdziesz taki wpis, a, że mi też stary wchodził do wanny to inna sprawa
  • Odpowiedz
który nie jest arabem


@Sayiv: Bo? Co wy #!$%@? macie do arabów? Nie są to może w większości wybitne dzieła perfumiarstwa, ale kilka dających radę i tanich bym znalazł. A trwałość będzie na pewno lepsza, niż w tych tanich "nie arabach" ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz